banner518

Trabzonspor'dan Passolig düzenlemesi!

Haber61.NEt - Spor Servisi - Trabzonspor’un Stadyum ve Amatör Branşlar Sorumlusu Köksal Sadıklar, Fenerbahçe maçı biletlerinin satışa çıkmasıyla birlikte stadyum gişelerinde PASSOLİG kart satışının olmayacağını söyledi.Fenerbahçe maçı biletlerinin satışa

Spor 03.09.2014, 11:58
Trabzonspor'dan Passolig düzenlemesi!

Haber61.NEt - Spor Servisi - Trabzonspor’un Stadyum ve Amatör Branşlar Sorumlusu Köksal Sadıklar, Fenerbahçe maçı biletlerinin satışa çıkmasıyla birlikte stadyum gişelerinde PASSOLİG kart satışının olmayacağını söyledi.

Fenerbahçe maçı biletlerinin satışa çıkmasıyla birlikte stadyum gişelerinde sadece bilet satışı yapılacağını belirten Sadıklar, “Taraftarlarımız bu dönemde PASSOLİG kartlarını ister internetten, ister cep telefonundan www.passolig.com.tr’ye girip kolayca alabilir. Bunun yanında Ziyabey Tesisleri ve Meydan Parkı, Atatürk Alanı’nda oluşturulan stanttan PASSOLİG kartı temin edilebilir” dedi.

Köksal Sadıklar, taraftarların zor durumda kalmaması için PASSOLİG kartlarını şimdiden, biletleri ise satışa çıkacağı ilk günden itibaren temin etmesi gerektiğini vurguladı.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (7)
Sedat KEFELİ 6 yıl önce
arkadaşlar bu passolig kartı her yıl çıkarılacaksa vede hava parası verilecekse tüm türkiyede stadlar boş kalacak buna çözüm olarak banka kredi kartı gibi 5 veya 7 yıl kullanım süresi olmalı yoksa her yıl bu çile vede hava parassı verilmez anadolu insanı bilete parayı denkleştiriyor pkarta olmazkullanım süresi uzanmalı yoksa fiyasko bir durum
burakhan tanrıverdi 6 yıl önce
passolig in yıllık ücreti 25tl kimleri zengin etti tff bunlar araştırılmalı
yıldız yakup 6 yıl önce
kartın süresi beş yıl zaten. ama her yıl 25 tl ücreti olacak. internetten kart almayı planlayanlara bir uyarı. kart yaklaşık 10 günde elinize geçiyor. trabzon'dan temin etmek daha doğru.
coşkun öztürk 6 yıl önce
Fener maçı seyircisiz değil mi?????
Savaş Uzun 6 yıl önce
Passolig'in yaygınlaşması için Trabzon Büyükşehir Belediyesinin de duruma el atması lazım. Takkart özelliği katılarak yaygınlaşması sağlanabilir.
kenan ertürk 6 yıl önce
eticaretin fazla gelişim göstermediği bir zamanda bir uyguluma olarak passolig işin aslına bakarsanız taraftara bir kolaylık getiriyor
limanlı 6 yıl önce
Kart parasının 17 tl si kulübün kasasına giriyor. Bence bir aileden 2. ve 3. kişilere kart 10 tl olmalı. Çünkü yıllık kullanım bedeli olan bu kart tüm aile için lüks kaçabilir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@