Trabzonspor'dan Onur açıklaması!

A Milli takımın izlanda ile oynadığı karşılaşmanın ardından bazı yayın organları tarafından haksız ywere eleştirilen Trabzonspor kalecisi Onur Recep Kıvrak ile ilgili Trabzonspor'dan açıklama geldi.Bordo mavili kulübün resmi internet sitesinden yapılan aç

Spor 11.09.2014, 14:27
Trabzonspor'dan Onur açıklaması!

A Milli takımın izlanda ile oynadığı karşılaşmanın ardından bazı yayın organları tarafından haksız ywere eleştirilen Trabzonspor kalecisi Onur Recep Kıvrak ile ilgili Trabzonspor'dan açıklama geldi.

Bordo mavili kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, "A milli futbol takımımızın, EURO 2016 Grup eleme müsabakaları kapsamında deplasmanda oynadığı İzlanda maçının sonucu tüm Türkiye’yi olduğu gibi bizi de üzmüştür. Ancak tüm ulusal medya’nın maç sonrası manşetlerini oyuncumuz Onur Kıvrak’ın performansının süslemiş olması çok manidardır.

Bundan önceki tüm Ulusal turnuvalara katılmış gibi bir algı oluşturularak, alınan kötü sonucun tek sorumlusunun kaptanımız Onur olarak gösterilmesi, öğütücü bir medya algısının tezahürüdür.


Unutulmamalıdır ki, Onur Kıvrak, sadece Trabzonspor’un değil, tüm Türkiye’nin, tüm Avrupa’nın başarılarından söz ettiği, Avrupa’nın önemli kulüplerinden teklif alan çok başarılı bir kalecidir.

Ulusal medya’nın taraflı, maksatlı, hedefe yönelik yorum ve haberleri Onurumuzun değerini asla düşürmeyeceği gibi, gerçek, bilinçli  Türk futbol taraftarının desteğini de aldığı gün gibi açıktır." ifadelerine yer verildi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
Bekle Trabzon 7 yıl önce
onur olmasa 5 yerdik, o takımda iş yok. Siz o takım nasıl milli takım onu sorgulayın önce. Tff fatih terime 5 yılda bir servet ödemek için orda. Buda danışıklı bir durum.Alan razı veren razı bize ne. Onurdan önce sorgulanması gereken çok şey var. Bu adam bu sezon hiç gol yememiş bir kaleci alooo. Öndan önce kendilerini tartışsınlar.Onurun yerinde olsam takmam bile.
VOLKAN ATASOY 7 yıl önce
ONUR bi' tarafa hepiniz bir tarafa. FB maçına Onur'un T-shirtyle gidiyorum.
Bekle Trabzon 7 yıl önce
Birde kulübümüzün böyle bir tepki yerine daha anlamlı bir tepki verebilir. Maksatlı haber yaptığını düşündüğün gazetenin muhabirini sokma tesislere. Bunu beyan et. Bak nasıl hizaya geliyorlar. Biraz hareket, eylem lazım. Gerekiyorsa ona haber servisi yapanları da sokma tesislere. Yetkiyi sonuna kadar kullanın.Artık şehir bu konularda uzmanlaştı. Fb maçı öncesi böyle ortamı yaratmak için bilerek yapılıyor.Tapelerde de var bu.Hep aynı taktik bıktık artık.Bunlarda gazeteceiyim diye geziyor.Trabzonda bunlara fino diyorlar.
camoka 7 yıl önce
it ürür kervan yürür meyve veren ağaç taşlanır Onurun onuru birilerine fena batıyor
Franco Costanzo 7 yıl önce
Volkanın bir maçını göstersinler, Feneri sırtlamış olsun, maçı kazandırmış olsun. Onur koca sezonda TS u sırtlıyor. Resmen çekememezlik, işe yaramaz kalecilerinin yerine TS kalecisinin Milli Takımda olmasını istemiyorlar. Ayrıca bu kadro ile bu kadar
Franco Costanzo 7 yıl önce
Volkanla Milli Takım 5 yer

Gelişmelerden Haberdar Olun

@