7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Trabzonspor'dan Gençler'e özel...

Bordo-Mavililer'de gol sorununu çözmek isteyen Hami Mandıralı, Gençlerbirliği karşısında oldukça ofansif bir kadroyla sahaya çıkmayı planlıyor. Orta sahada Bourceanu’nun mücadele gücüne güvenen başarılı teknik adam, onun yanında Özer’e görev verecek. Kana

Spor 07.04.2014, 08:57
Trabzonspor'dan Gençler'e özel...
Bordo-Mavililer'de gol sorununu çözmek isteyen Hami Mandıralı, Gençlerbirliği karşısında oldukça ofansif bir kadroyla sahaya çıkmayı planlıyor.
 
Orta sahada Bourceanu’nun mücadele gücüne güvenen başarılı teknik adam, onun yanında Özer’e görev verecek. Kanatlarda ise Olcan Adın ile Yusuf Erdoğan oynayacak. Daha önce bir forvet, bir de de ofansif orta saha oyuncusuyla sahaya çıkan Mandıralı, bu kez çift forvetle gol arayacak. Emre Güral ve Paulo Henrique birlikte görev yapacak. Hami hoca, takımı skor avantajını yakaladığında Henrique’yi orta sahanın önüne çekerek alışılmış sistemine dönmeyi planlıyor.
 

Yorumlar (1)
Ahmet Tabakoğlu 8 yıl önce
Ya bıktık artık şu Henrique'den ne koşar ne mücadele eder ne de becerisi var, bitiricilik 0 bile değil eksiolerde! Zokora'nın düğününe giden Colman'ı siliyorsun da aynı düğüne giden Henrique'ye neden bu kadar aşıksın HAMİ? !

Gelişmelerden Haberdar Olun

@