Trabzonspor'dan Bursa'ya tepki

 Trabzonspor Kulübü başkan yardımcısı Muammer Saka, Yusuf Şimşek, transferi ile ilgili olarak Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı'yı eleştirdi.  Saka, Bursaspor Başkanı Yazıcı'nın Trabzonspor'dan fazla para koparmak istediğini söyledi. BURSASPOR HİÇ ETİK DAV

Spor 12.01.2009, 20:11
Trabzonspor'dan Bursa'ya tepki

 

Trabzonspor Kulübü başkan yardımcısı Muammer Saka, Yusuf Şimşek, transferi ile ilgili olarak Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı'yı eleştirdi.

 

 

Saka, Bursaspor Başkanı Yazıcı'nın Trabzonspor'dan fazla para koparmak istediğini söyledi.

 

BURSASPOR HİÇ ETİK DAVRANMALI

 

Saka, Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı'nın Yusuf transferinde yaptığını hiç etik bulmadığını belirterek, “Biz Yusuf ile her konuda anlaşmıştık. Transfer bitmek üzereyken Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı devreye girdi” dedi.

 

FAZLA PARA KOPARMAK İSTEDİLER

Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı'nın yaptığının kendisine hiç yakıştıramadıklarını da kaydeden Saka, “başkan Yazıcı, Trabzonspor'dan fazla koparmak istedi,  fazla koparamayınca da Yusuf'u Beşiktaş'a verdi. Biz bırakın bir Yusuf'u 10 Yusuf dahi olsa almayız, çünkü karşımızdakiler etik davranmadılar “ diyerek tepkisini ortaya koydu.

 

 

Yorumlar (5)
Ergün 12 yıl önce
Sayın Başkan Aksu; Yusuf'un alınmaması biz taraftarlara göre hayırlı olmuştur. Yusuf'u BJK aldı, spekilasyonların ardı arkası kesilmiyor, boşverin. Sayın Başkan Şener de açıklama yaptı ya; herkes yakışanı yapmıştır. Yakışıksız konuşmalara prim vermeden yolumuza baksak nasıl olur? Herkes TS'nin, TS yöneticilerinin , BJK ve Bursa'nın yöneticilerinin ne olduğunu biliyor. Dikkatinizi çekti mi? plaka 61 DELİKANLI, tersi plaka 16 ! Saygılarımla.
suat bayraktar 12 yıl önce
başkan o kadarda önemli değil.ben sahsen o kadarda üzülmedim ama biraz bizde de hata oldu.sayın sakar kız tarafı onlar ama biz kız tarafı gibi davrandık.işi bitirecen anında bitirmezsen böyle olur.nazı onlar yapacak biz değil.hem sizin canınız sağolsun.olmazsa olmaz ne yapalım.siz sezon başında yapılacak olanı fazlasıyla yaptınız zaten.HEP DESTEK TAM DESTEK.
maniun 12 yıl önce
bizi rezil ettiniz becerikliyseniz alın fatih tekkeyi de göreli sevgili yönetim boş laf yapmayın icraat yapın
osman çakır 12 yıl önce
bu gençleri gördükce insanın içi açılıyo beşiktaş ve bursayı bırakalım ne halleri varsa görsünler kendi ayıplarıyla yaşasınlar.ederini teklif ettik fazlasını beşiktaş verdi aldı bugün radyoda bursalı bi yönetici trabzon çok fazla istemedi isteseydi gökhan transferindeki gibi üstüne dü,şer muhakkak alırdı dedi.ersun yanalın gönlü olsun diye yöneticiler almak istiyomuşlar gibi teklifte bulundular dedi.gökhanı herkez istedi biz aldık bu kadar basit yeterki bize faydası olacağına inansın yönetim bakın nasıl alıyor.
yasingenç 12 yıl önce
bu ortasayla bu takım yürümez

Gelişmelerden Haberdar Olun

@