7m

Çapkınoğlu

Trabzonspor'da zorunlu revizyon!

 Cumartesi günü deplasmanda Sanica Boru Elazığspor'la oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdüren Trabzonspor'da eksikler, kadroda mecburi revizyona yol açtı. OLCAN'IN YERİNE ÖZER Bu hafta cezalı olan Olcan’ın yokluğunda Özer Hurmacı’ya formayı vermesi bekle

Spor 26.03.2014, 13:47
Trabzonspor'da zorunlu revizyon!
 Cumartesi günü deplasmanda Sanica Boru Elazığspor'la oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdüren Trabzonspor'da eksikler, kadroda mecburi revizyona yol açtı.
 
OLCAN'IN YERİNE ÖZER
 
Bu hafta cezalı olan Olcan’ın yokluğunda Özer Hurmacı’ya formayı vermesi beklenen teknik sorumlu Hami Mandıralı’nın Henrique’nin yerine ise forvette Emre Güral’a görev verebileceği öğrenildi. Savunma kurgusunda değişiklik yapmayı düşünmeyen Hami Mandıralı, özellikle hücum oyuncularından yakaladıkları pozisyonları değerlendirilmeleri için sert uyarılarda bulundu. 

Yorumlar (2)
Hasan AKSOY 8 yıl önce
Uzun zamandır SOL Bek oyuncumuz yok.Bu alanda Yusufun çok rahat görev yapabileceği düşüncesindeyim.Zira hem hızlı,hem top sürebiliyor hem de görev hırsı bu mekide oynamaya çok müsait diye düşünüyorum.Ayrıca takımda pas trafiği çok az.Futbolu basit oynamayı beceremiyoruz.Antreman sonlarına ilave eski deyimiyle'ortadasıçan" eklemek gerek.
ertekin aytaç 8 yıl önce
tam olsa nolacak sanki...geçin bunları.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@