Trabzonspor'da taraftar günleri

Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener, başarının bütünleşmeden geçtiği düşüncesinden hareketle takımımızın ilçelerimizde bulunan taraftarlarımızla bir araya gelebilmeleri için “Taraftar Günleri” düzenlenmesinin planlandığını açıkladı. Yener, buna göre o

Spor 21.11.2008, 15:59
Trabzonspor'da taraftar günleri
Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener, başarının bütünleşmeden geçtiği düşüncesinden hareketle takımımızın ilçelerimizde bulunan taraftarlarımızla bir araya gelebilmeleri için “Taraftar Günleri” düzenlenmesinin planlandığını açıkladı.

Yener, buna göre oyuncularımızın belirlenen periyodlar dahilinde ilçelerimizde gerçekleştirilecek olan organizasyonlara katılarak orada yaşayan halkımızla buluşacağını kaydederek, takımımızın saha koşulları uygun olan ilçelerde antrenman yapmasının düşünüldüğünü de dile getirdi.

Böylelikle takımla taraftar arasındaki bütünleşmenin daha da artacağına inandıklarını dile getiren Genel Sekreter Yener, “Bu etkinliklerin elbette takımımızın programının aksamamasına özen gösterilerek okullara, çocuk yuvasına, huzurevine kadar genişletilmesini kulübün sosyal sorumluluğunu yerine getirmesi adına son derece önemli buluyoruz” yorumunu yaptı.
Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@