7m

Çapkınoğlu

Trabzonspor'da sözleşme harekatı!

Bir transfer komitesi olmayan, basında ise her gün yeni bir futbolcunun isminin transfer için dolandığı Trabzonspor'da eldeki mevcut uyuncular için harekete geçildiği iddia edildi. Tam anlamıyla bir yönetim kaosu yaşayan Trabzonspor yönetimi bir çok yönet

Spor 07.04.2014, 09:01
Trabzonspor'da sözleşme harekatı!
Bir transfer komitesi olmayan, basında ise her gün yeni bir futbolcunun isminin transfer için dolandığı Trabzonspor'da eldeki mevcut uyuncular için harekete geçildiği iddia edildi.
 
Tam anlamıyla bir yönetim kaosu yaşayan Trabzonspor yönetimi bir çok yöneticisini kaybetmişken iç transferde ne gibi bir yol izleyeceğide merak konusu.
 
 
İlk etapta Özer Hurmacı'nın bonservisini Kasımpaşa'dan almak için girişimlerde bulunacağı iddia edilirken , 1461 Trabzon'dan kiralık alınan Yusuf Erdoğan'a da imza attırılacağı kulislerde dolaşıyor.
 
2015'e kadar sözleşmesi olmasına rağmen tüm takımların gözdesini durumuna gelen Olcan Adın ile de masaya oturulup, uzun süreli bir imza attırılması planlanıyor.
 

Yorumlar (2)
Ali Özdin 8 yıl önce
Olcan bu sene eğer iyi bir teklif gelirse satılmalıdır. Bu takıma yeniden bir yapılanma gerek. Olcan da 27 yaşına geldi ve yeniden yapılanma için gerekli değil. Ayrıca Olcan takım oyuncusu değil
Ahmet Tabakoğlu 8 yıl önce
Yeniden yapılanma demesi kolay. Sorsan açıklamasını bilmezsiniz ama!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@