Trabzonspor'da revizyon

Trabzonspor'da sezon başı kadroya katılan Ferhat Yazgan, Serdar Gürler ile kadro dışı kalan Mustafa Yumlu, Emre Güral ve Zeki Yavru'nun devre arası takımdan gönderilmesi için teknik direktör Ersun Yanal'ın yönetime rapor sunduğu ifade edildi.Yanal, Serdar

Spor 30.12.2014, 09:13
Trabzonspor'da revizyon

Trabzonspor'da sezon başı kadroya katılan Ferhat Yazgan, Serdar Gürler ile kadro dışı kalan Mustafa Yumlu, Emre Güral ve Zeki Yavru'nun devre arası takımdan gönderilmesi için teknik direktör Ersun Yanal'ın yönetime rapor sunduğu ifade edildi.

Yanal, Serdar Gürler'in kiralık olarak yollanmasını da talep ettiği ifade edildi. Trabzonspor'da yine ilk başlarda forma şansı bulamayan fakat son haftalarda oynadığı karşılaşmalarda ise yıldızı parlayan İshak Doğan konusunda ise Yanal’ın henüz net bir karar vermediği öğrenildi. 

Yorumlar (3)
ALİ KIRKBİR 6 yıl önce
Gelsin yenisi ,gitsin eskisi bu böyle daha ne kadar devam edecek.oyuncu almakla yada göndermekle bu takım asla başarılı olamaz bunu anlamayacak kadar geri zeakalımı bu yöneticiler.
numan altuntaş 6 yıl önce
trabzonspor yenildi ya, şimdi moda o gidecek şu gelecek...
Kmlsdk 6 yıl önce
Ersun Hoca,,Sakın İshak Doğan ı göndermeyin iyi topçu o çocuk,,mustafa ,zeki.,emre ve diğerleri gidebilir,,hatta serdar gürler de kalabilir...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@