7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Trabzonspor'da Restleşme

Trabzonspor aldığı başarısız sonuçlarla bırakın şampiyon olmayı Avrupa Kupalarına katılmayı bile riske atmışken Yönetim Genel Kuruldan kaçmak için tüm yolları deniyor.Yönetim Kurulu içerisinde yaşanan istifalar, görevi bırakmalar ve görüş ayrılıklarının h

Spor 04.04.2014, 11:01
Trabzonspor'da Restleşme

Trabzonspor aldığı başarısız sonuçlarla bırakın şampiyon olmayı Avrupa Kupalarına katılmayı bile riske atmışken Yönetim Genel Kuruldan kaçmak için tüm yolları deniyor.

Yönetim Kurulu içerisinde yaşanan istifalar, görevi bırakmalar ve görüş ayrılıklarının had safhaya ulaştığı bir dönemde Trabzonspor yönetiminin Genel Kurul'dan kaçmak için neden bu kadar ısrarcı davrandığına ise anlam verilemiyor.

Trabzonspor'da 25-26 Mayıs 2013 tarihinde yapılan Olağanüstü Genel Kurulun mahkeme kararı ile iptalinin ardından Geçtiğimiz Aralık 2014 tarihinde Genel Kurula gitmesi gereken Trabzonspor yönetimi görevde kalmak için süteyi uzatmak yolunu tercih etmiş ve Yargıtay'a temyiz başvurusunda bulunmuştu.

Yargıtay'dan bu güne kadar herhangi bir karar gelmemesini fırsat bilen Trabzonspor yönetimi ise Gerek içinde bulunduğu ekonomik çıkmaz ve gerekse sahadaki başarısız sonuçlarla Avrupa Kupalarına katılmayı bile riske sokmuşken görevde kalmak için her yolu deniyor.

Trabzonspor Yönetim Kurulu üyesi Genel Sekreter Köksal Güney bugün yaptığı açıklama ile Trabzonspor yönetiminde kalmak için her yolu deneyeceklerinin sinyalini bir kez daha verdi.

Trabzonspor camiasında Genel Kurul olması için sezon sonu beklenirken, diğer taraftan ise Yargıtay'ın verecek olduğu kararda merakla beklenmeye başladı. Sezon sonu seçimli Genel Kurul yapılacağı yönünde ortaya atılan iddialara ise kulüp genel sekreteri Köksal Güney açıklık getirdi. Güney, Yönetimin Kurulu'nun gündeminde seçimli bir Genel Kurul'un bulunmadığını belirterek "Yargıtay kararını hemen de verebilir. Zamana da bırakabilir ama Yönetim Kurulumuzun gündeminde sezon sonu seçimli bir Genel Kurul yok. Böyle bir düşüncemiz olmadı" ifadesini kullandı.

Güney açıklamasında camianın bu denli Genel Kurul isteklerine ise "Bu şekilde bir tavsiye yok" şeklinde ilginç bir cevap vererek şunları söyledi "Kurullar ile yaptığımız toplantılarda sezon sonu kongre yapılması yönünde tavsiyelerde bulunulduğu haberleri gerçeği yansıtmamaktadır"


Yorumlar (6)
erdem aksoy 8 yıl önce
Akyazının kaymağını -Balını yemeden bu yönetim ve başkan o mevkiden gitmeyecek.Şuan Kongre için çırpınanlar bu kaymak dan ve baldan nemalanmak isteyenlerdir.Artık Trabzonspor taraftarı olarak merdiven ve asansör omaktan bıktık kombine kartı kime satacaklar.Bz Adam gibi yönetim ve Başkan istedik çok muydu bize.
aykut yılmaz 8 yıl önce
bu yetersiz yönetim aylar önce çok aciz durumlara düşeceğini göstermişti..Bu başkan ve yönetim bir daha kulubün kapısından bile giremeyecek..Kulubün önündeki stad ve tesislerden gelebilecek olası büyük paralar heba edilecek..Acilen aklı selim yönetim oluşturulmalı..Trabzonspor un tarihi bir şansıdır bu gelir kaynakları ve bu kaynaklar korkarım cahiller ve işbilmezlerle havaya uçacak..Mayısta kongre olmazsa kulubün işi bitmiştir..
Yusuf Babuz 8 yıl önce
Trabzon spora tarihinde bu kadar onursuz, kişiliksiz bir yönetim gelmedi, her şey açık ortada taraftar desteğini tamamen kayıp etmiş bir yönetim neyin peşindeler neden direniyorlar anlamak mümkün değil.
ozgur ata 8 yıl önce
Akyazi'dan, M.Ali Yilmaz tesislerinden gelen istimlak bedelinden, Hener'den ve TFF'den alacagimiz tazminatlardan gelecek bu buyuk gelirleri en verimli ve akilli bir sekilde calmadan, car cur etmeden kim TS yararina kullanacaksa o olsun TS'un patronu
harun eski 8 yıl önce
oflu girdigi yerden kendiliginden cikmaz da ondan bu oflunun gitmesi icin bir tabur asker lazim
mss 8 yıl önce
Niye gidecek arkadaş kulüp borç batağında iken sahip çıktıysa camiada bu adama sahip çıkarak devam etmesini istemeli, Hacıosmanoğlu' nun tek hatası transferi profesyonellere bırakmaması, önümüzdeki dönem transferi Hami yapmalı...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@