7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Trabzonspor'da köklü değişim sinyali!

Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Köksal Güney, yaptığı açıklamada, göreve geldiklerinde Trabzonspor'un yeniden yapılanma ve köklü değişime ihtiyacı olduğunu söylediklerini anımsattı. Bunun için çalıştıklarını belirten Güney, "Göreve geldiğimizde camiada

Spor 15.04.2014, 13:27
Trabzonspor'da köklü değişim sinyali!
Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Köksal Güney, yaptığı açıklamada, göreve geldiklerinde Trabzonspor'un yeniden yapılanma ve köklü değişime ihtiyacı olduğunu söylediklerini anımsattı.
 
Bunun için çalıştıklarını belirten Güney, "Göreve geldiğimizde camiada 'bu ekonomik yapıyla kulüp götürülsün, orta sıralarda bitirilsin başarıdır' denildi. Mümkün olduğunca popülist transferlerden uzak durduk. Elimizden geldiğince altyapımıza da önem verdik. Ekonomik yapıyı ayakta tutmaya çalıştık. Bundan sonra değişimle iskelet kadronun üzerine gerçekten direkt katkı yapacak oyuncular alacağız" dedi.
 
Trabzonspor'un her zaman şampiyonluğa oynaması gerektiğini ifade eden Güney, şunları kaydetti:
 
"Kenarda oturtacak yabancı oyuncu lüksümüz yok. Direkt takıma katkı yapacak, gelecek sezon şampiyonluğa oynayacak bir kadro için kaynak araştırıyoruz. Hedefimiz gelecek sezon yapılanmayı tamamlayıp özellikle transferde hata yapmayarak, minimum hatayla şampiyonluğa oynayacak bir ekip kurmak. Taraftarlarımızın artık belirli yapılanmadan sonra heyecanını artıracak, daha çok gurur duyacakları takımı oluşturma uğraşı içerisindeyiz. Teknik ekiple iletişim halindeyiz. Trabzonspor'un ağırlığını kaldıracak, o ruhu sahaya yansıtacak oyuncular olacak."

Yorumlar (6)
adil türk 8 yıl önce
Düşük maliyetle transfer edilmiş genç ve gelecek vadeden yabancılara yer verilmeli.Pişirebildiğini pişirmeli ve takıma katkı sağlanmalı.
Emrah Başoğlu 8 yıl önce
seneye oynayacak kadroyu yeni yönetim seçsin şimdiden. ama hami hoca kalmalı. gidin afrika ya güney Amerika ya adam akıllı 4 tane yabancı alın ( mevcut yabancılardan bosingwa ve borceanu harici hepsi gitmeli) 6 yabancı takıma yeter de artar bile..
ibrahim Alioğlu 8 yıl önce
Hami hocayı çok seviyorum o bir efsane ancak başkanımızla konuştuk yeni sezon için oyuncu izleyeceğiz diye bir açıklaması var ancak ligler bitmek üzere hala oyuncu izlenmedi ve transferlerde eleme yapılmadıysa yazık .o zaman yine son dakika boş transferler gelebilir . şuanda herşeyin net olması sadece eleme yapılarak son form durumlarına göre transferin sona yaklaşması gerek ancak biz bu konuda çok gerideyiz.Antalyada üçünlü lig karması maçı yapıldı ancak hiç bir resmi trabzonsporlu yoktu bunları izlemiyorsun sora son dakika iki eski futbolcunun cebine para koyarak git futbolcu al diyosun sorada 4 tane ön liberonun yanına 5. olarak bir romen futbolcu getiriyosun .profesyonel bir ekip kurulmalı bunun artık kaçarı yok ama nerdee .
Yusuf Babuz 8 yıl önce
Sizin hiç bir söylediğinize inanmıyoruz, Trabzon spor kulübünün en kötü yönetimi siz siniz. Kulübü ne duruma düşürdünüz, ayrıca 1461 takımını küme düşürdünüz en azından bunu hesabını verin. İnşallah sizden kurtuluruz.
burakhan tanrıverdi 8 yıl önce
iskeletmi? hangi iskelet kadro,onu olcan ve bosingwa nın dışında oyuncumu var takımda,iskeletine varıncayakadar yeni bir kadro kurmanız gerek bu takıma.
FERŞAD YÜCE 8 yıl önce
ama beceremediğiniz için istifa ederseniz sizlen gurur duyarız başka beklentimiz yok sizden

Gelişmelerden Haberdar Olun

@