7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Trabzonspor'da flaş gelişme! KADRO DIŞI...

Trabzonspor’da Colman ve Zokora, teknik sorumlu Hami Mandıralı’nın raporu doğrultusunda süresiz olarak kadro dışı bırakıldı. Malouda’nın durumu ise Mandıralı ile yapacağı görüşme sonrası netlik kazanacak.Teknik heyet ve yönetimle görüşmeden düğün tarihi a

Spor 10.04.2014, 14:26
Trabzonspor'da flaş gelişme! KADRO DIŞI...

Trabzonspor’da Colman ve Zokora, teknik sorumlu Hami Mandıralı’nın raporu doğrultusunda süresiz olarak kadro dışı bırakıldı. Malouda’nın durumu ise Mandıralı ile yapacağı görüşme sonrası netlik kazanacak.

Teknik heyet ve yönetimle görüşmeden düğün tarihi alan ve geçtiğimiz günlerde İstanbul’da evlenen Fildişi Sahilli oyuncu Didier Zokora ve düğüne izinsiz olarak giden Arjantinli Gustavo Colman, teknik heyetin raporu doğrultusunda yönetim tarafından kadro dışı bırakıldı. Trabzonspor teknik sorumlusu Hami Mandıralı’nın, "Beni ikna etmek zorundalar" dediği iki oyuncu, Mandıralı ile bir görüşme yaptı. Bu görüşmenin ardından yönetime 'kadro dışı bırakılsınlar' raporu veren Hami Mandıralı’nın isteği üzerine yönetim kurulu iki oyuncuyu da süresiz olarak kadro dışı bıraktı.


MALOUDA BELİRSİZ

Bu arada ailevi nedenlerini gerekçe göstererek ülkesine giden ve ayrılmak istediği yönünde yönetime haber yollayan Florent Malouda, dün gece Trabzon’a döndü ve bu sabah takımdan ayrı olarak salonda çalıştı. Hami Mandıralı’nın bu oyuncuyla yapacağı görüşmenin ardından kadro dışı bırakıp bırakmama yönündeki kararını vereceği belirtildi. Zokora’nın düğününe izinsiz olarak katılan Paolo Henrique ise Hami Mandıralı ve takım arkadaşlarından özür dilemiş, Gençlerbirliği maçında kadroya alınmıştı.


Yorumlar (18)
Forza Black Sea 8 yıl önce
Malouda yı da ekleyebilirdin.Geç kalınmış bir karar.Yata yata para kzaananlardan kurtulmak lazım.
VOLKAN ATASOY 8 yıl önce
bence bir mahsuru yok.Hami'ye destek olalım.
yasar kaymakcı 8 yıl önce
helal sana hocam
özkan 8 yıl önce
Gec de olsa dogru karar.Hocalik yalniz mac kazanmakla olmuyor.tsk hami hoca yoluna devam
mahaza 8 yıl önce
hami hoca sonuna kadar yanındayız, helal sana aldığın paralar,
bayram konak 8 yıl önce
Tebrikler Sevgili Hami Hoca.
Olgun 8 yıl önce
Biraz sonra affedilirler , bu ilkdeğil biz alıştık.
ziyaorhan 8 yıl önce
Trabzonspor!u böyle cesur başarılı kararlar ileriye götürür.Helal olsun
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@