Trabzonspor'da Bourceanu sevinci!

Trabzonspor'un uzun sürecek sakatlığı nedeniyle sözleşmesini dondurmayı gündeme aldığı Bourceanu koşulara başladı. Romen oyuncunun teknik ekibe, "Fenerbahçe maçına yetişeceğim" dediği öğrenildi.Geçtiğimiz sezon sergilediği başarılı performansla dikkatleri

Spor 16.08.2014, 14:59
Trabzonspor'da Bourceanu sevinci!

Trabzonspor'un uzun sürecek sakatlığı nedeniyle sözleşmesini dondurmayı gündeme aldığı Bourceanu koşulara başladı. Romen oyuncunun teknik ekibe, "Fenerbahçe maçına yetişeceğim" dediği öğrenildi.


Geçtiğimiz sezon sergilediği başarılı performansla dikkatleri üzerine çeken ancak sezonun ardından gittiği milli takım kampında ağır bir sakatlık geçiren Romen oyuncu Bourceanu, müthiş bir azim göstererek sahalara dönmeyi başardı. Sağ diz tendonundaki yaralanma nedeniyle 3 ay sahalardan uzak kalacağı açıklanan, bu nedenle de yönetimin sözleşmesini feshetmek için girişim yaptığı futbolcu, bir aylık tedavinin ardından sahalara döndü. Bugün takımdan ayrı olarak koşulara başlayan Boerceanu'nun teknik ekibe, "Fenerbahçe maçına yetişeceğim. O maçta forma giymek istiyorum" dediği öğrenildi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
burakhan tanrıverdi 7 yıl önce
bu nasıl iş,nasıl bir filim dönüyor anlamıyorum,6 ay diyorlar aa bir bakmışsınız düz koşulara başlamış,elde bamba ve colman varken borcanunun sözleşmesi dondurulmak isteniyor,e tabi adamın maliyeti çok az,bu sağlık ekibi işmi bilmiyor ben anlamıyorum.
Tuncay Erdol 7 yıl önce
adamı tam hazır olmadan sahalara sürmemek lazım, üzerindeki baskı yüzünden aceleye getirmemesi lazım. yoksa sakatlık çok daha kötü boyutlara ulaşabilir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@