Trabzonspor'a yaklaşan marka oluyor

1967 Trabzonsporlular Derneği tarafından Güngören Belediyesi Şehrigül Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen toplantıya bu hafta Trabzonspor Kulübü Başkan Adayı Celil Hekimoğlu’nun yanısıra Trabzonspor’un efsane oyuncusu Ali Kemal Denizci, Eski TS Yöneticis

Spor 29.03.2015, 17:12
Trabzonspor'a yaklaşan marka oluyor

1967 Trabzonsporlular Derneği tarafından Güngören Belediyesi Şehrigül Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen toplantıya bu hafta Trabzonspor Kulübü Başkan Adayı Celil Hekimoğlu’nun yanısıra Trabzonspor’un efsane oyuncusu Ali Kemal Denizci, Eski TS Yöneticisi Yusuf Reha Alp, Uğur Bozoğlu, Bürokrat, İşadamlarının ve basın mensupları katıldı.

celil-1.jpgAlaattin Hatayoğlu "5.sini düzenlediğimiz bu toplantılarla 1967 Trabzonsporlular derneği olarak Trabzonspor’un geleceğini sorguluyoruz. Bize ihtiyaç duyulduğu sürece bu görevi yapmaya çalışacağız. Trabzonspor’un kongrelerinde aktif olarak bulunduk. Dernek olarak kime destek verdiğimizi de kamuoyuyla paylaştık. Yapılacak Kongrede tavrımızı adaylar netleştiğin de ortaya koyacağız diyerek şike ile ilgili kupamız verilmiştir. Devlet eliyle İktidarı Muhalefeti bir olarak Trabzonspor haklı davası ihanete uğramıştır" dedi.

Başkan adayı Celil Hekimoğlu'da "Trabzonspor o kadar büyük bir markadır ki ona yaklaşan marka oluyor. Trabzonspor’a giren insan kazanmıştır. Onur oluyor ve tahtif oluyorsunuz. İnşallah yönetime geldiğimde ekibime danışarak yöneteceğiz. 2 ve 3 kişinin yöneticiliğine karşıyım" dedi.

celil-5.jpgHekimoğlu, mevcut yönetiminin yöneticilerinin çok şeyden haberleri olmadığını da dile getirdi. Acaba delege ne istiyor bizden, camia ne bekliyor diyerek ilçeler bazında insanlarla birebir konuştuğunu söyledi.

Başkan adayı Hekimoğlu “en büyük beraberliğimizin dağılmamasını sağlamalıyız" dedi.

Hacıosmanoğlu'na Trabzonspor menfaati için mahkeme, Yargıtay onaylı gecikmiş kongre kararını alarak kulübün önünü açın çağrısın da bulunan Hekimoğlu inadın kimseye faydası olmadığını söyledi.

Ali Kemal Denizci ise Trabzonspor efsanesini yaratanlara bu camianın vefasızlık yapmamasını sahip çıkılması gerektirğini dile getirerek, iç kavgaları bir yana bırakılmasını söyledi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
MURAT BAŞKAN 6 yıl önce
sayın hekimoğlu acaba kurduğunuz şirketlerde karar aşamasında kime danışıyorsunuz. ayrıca ülkemizin ilk 500 ihracatcısı arasında yer alıyorsunuz. unutmayınki bunu iktidarı tek başına elinde tutan kararları tek başına alan kişiye borçlusunuz...
kemal durmus 6 yıl önce
"Hekimoğlu Döküm Sanayi, 1960 yılında Celal Hekimoğlu tarafından civata ve bijon imalatı ile faaliyete geçmiş, 1976′da 1.Döküm fabrikası, 1984 yılında talaşlı imalat tesisi, 2006 yılında ise 2.Döküm fabrikası ile de döküm sanayiide gelişimini sürdürmektedir.

Firmamız 2008-2010 yıllarında yaptığı ilave yatırımlarla 50.000 Ton/yıl üretim kapasitesine ve %90 ihracat seviyesine ulaşmıştır. Toplam 80.000 m2 açık alan da 35.000 m2 kapalı alan içinde üretim yapmakta olan tesislerimizde, “çevreye duyarlılık” konusunda son yıllarda üretim tesislerindeki çevre yatırımlarına ağırlık vermişti""Yukarıdaki bilgiler ışığında "" - iktidarı tek başına elinde tutan kararları tek başına alan kişiye borçlusun""
tolga kaya 6 yıl önce
MURAT BAŞKAN_....Hekimoğlu Döküm Sanayi, 1960 yılında Celal Hekimoğlu tarafından civata ve bijon imalatı ile faaliyete geçmiş, 1976′da 1.Döküm fabrikası, 1984 yılında talaşlı imalat tesisi, 2006 yılında ise 2.Döküm fabrikası ile de döküm sanayiide gelişimini sürdürmektedir.Firmamız 2008-2010 yıllarında yaptığı ilave yatırımlarla 50.000 Ton/yıl üretim kapasitesine ve %90 ihracat seviyesine ulaşmıştır. Toplam 80.000 m2 açık alan da 35.000 m2 kapalı alan içinde üretim yapmakta """

ATMAYA ÇALIŞLTIĞINIZ ÇAMUR SİZİN ÜZERİNİZDE,YUKARIDAKİ BİLGİLERDE TARİHLER GERÇEĞİ SÖYLÜYOR.TESİSLERDE SOYADI "BAŞKAN" OLANIN ODASI VAR,HATIRLATIRIM..
MURAT BAŞKAN 6 yıl önce
hekimoğlu hakkında yazdıklarımı anlayamamak nasıl bir cahillik. diyorumki hekimoğlu gelse oda hacı başkan gibi kararlarını kendi alacak. çünkü hekimoğlunu kendi aldığı kararlarla bu hale getirdi. bunu anlayamak nasıl bir derece göstergesi... adam 1976 yılına inmiş :)
kemal durmus 6 yıl önce
""iktidarı tek başına elinde tutan kararları tek başına alan kişiye borçlusunuz..."" kullandığınız bu cümleye takılınca ,yorumladım.Şayet neyi vurgulamak istediğizi ortada bırakmışsınız onun için övdünüz mü? yerdiniz? anlayamadım.Yine de su-i zan'da bulunmamalıydım MURAT BAŞKAN..LAZ FIKRASI DE GEÇ :)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@