Trabzonspor'a kontenjan engeli!

Yaptığı flaş transferlerle yeni bir kadro kuran Trabzonspor, Colman ve Malouda'yı göndererek yapılması planlanan yabancı transferlerin önünü açmayı planlıyor.Kadrosunda 8 yabancı oyuncu bulunduran Karadeniz ekibi iki futbolcuyu göndererek yabancı sayasını

Spor 26.08.2014, 12:31
Trabzonspor'a kontenjan engeli!

Yaptığı flaş transferlerle yeni bir kadro kuran Trabzonspor, Colman ve Malouda'yı göndererek yapılması planlanan yabancı transferlerin önünü açmayı planlıyor.

Kadrosunda 8 yabancı oyuncu bulunduran Karadeniz ekibi iki futbolcuyu göndererek yabancı sayasını 6'ya düşürüp, yabancı transferine yer açmak istiyor. Bu durumun farkında olan iki oyuncu Trabzonspor'dan para alarak ayrılmak istiyor.

VAN DER VAART VE TOURE KONTENJANA TAKILIYOR
Cardozo, Constant, Medjani, Belkalem gibi dış transferde önemli oyuncuları bünyesine katan Trabzonspor gündeme gelen Van der Vaart ve Toure transferlerini kontenjan nedeniyle yapamıyor.

Trabzonspor'un Malouda ve Colman ikilisini göndermeyi başarırsa bu iki transferi de bitirmesi an meselesi olarak görülüyor.

Vaart cephesinden flaş açıklama tıkla okuTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
burakhan tanrıverdi 7 yıl önce
toure ye gerek yok enbüyük eksik göbekte,vaart transfer edilir ve birde yerli forvet alınırsa,mesela mevlüt olay bitmiştir,ancak vaart alınsa bile ligde 5 yabancı oynatılacağından gene sıkıntı olacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@