banner491

"Trabzonspor'a kasıt yok"

Trabzonspor'un ligin ilk yarısında hakem hataları nedeniyle çok puan kaybetmesi büyük tepki toplarken TFF başkanı Yıldırım Demirören hakemlerin kasıtlı davranmadığını savundu.   Demirören; “Trabzonspor’a ve Kasımpaşa’ya kimse kasti olarak hareket yapmadı.

Trabzonspor'un ligin ilk yarısında hakem hataları nedeniyle çok puan kaybetmesi büyük tepki toplarken TFF başkanı Yıldırım Demirören hakemlerin kasıtlı davranmadığını savundu.
 
Demirören; “Trabzonspor’a ve Kasımpaşa’ya kimse kasti olarak hareket yapmadı. Çok hata oldu mu? Evet oldu. Ama kasti bir durum yok. MHK de bu hakemlere gereken cezayı verdi. 38’den 22 hakeme inmek ciddi bir durum. Profesyonel hakemlik bizim açımızdan hiç tartışılmadı. Profesyonel olunca oturup 4 sene para alacaklar deniliyor, böyle bir şey yok. MHK’nin raporuna göre bizim kontratı durdurma şansımız var.” ifadelerini kullandı.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Orhan
Orhan - 4 yıl Önce

Erkekse istanbul takımlarına yapsınlar AZIZ adamın odasını basar

ts 61
ts 61 - 4 yıl Önce

tüp gibi seninde icin gaz dolu cekin artik futboldan ellerinizi isinize nasil geliyosa onu görüyonuz .sizden bi ... olmaz anadolu dusmanlari

T.Alkan
T.Alkan - 4 yıl Önce

Senin de görevin bitecek maaşlı

mehmet fazlioglu
mehmet fazlioglu - 4 yıl Önce

utanmak nedir bilirmisin ama sende o yüz yokki utanacak sen kendin zaten o islerin icin den oriya geldin birak su futboldan elini her yeriniz ariza sizin be kasit yokmus dogru söylüyorsun maksat var birakin bu ayaklari baska islerle ugras

esali
esali - 4 yıl Önce

ALLAH sizin belanızı versin ALLAH sizi cehennemin dibine boylasın ALLAHINIZDAN buun

İbrahim Mehmet Kocaimamoğlu
İbrahim Mehmet Kocaimamoğlu - 4 yıl Önce

Şerefli koltukları şereften yoksun kişilere verirseniz onunda beyanı böyle olur çünkü hırsız hırsızı savunur.Hata olmuş ama Trabzon a kasıt yokmuş daha ne olmasını beklerdiniz.Giden emeğe yazık değilmi tabi senin için fark etmez yüzüne tükürülse çok şükür yağmur yağıyor dersin bir gram şerefin varsa o koltuğu terk eder hiç konuşmazsın..

zafer Turalı
zafer Turalı - 4 yıl Önce

ne dedin ne dedin. anlat çok heyecanlı oluyor tüpçü. bende yedim. sen en iyisi git eski işine dön: TÜP SATMAYA.

Kemalettin.dalman@hotmail.com
Kemalettin.dalman@hotmail.com - 4 yıl Önce

Sen Türk futbolunu ne hallere getirdin herkes tarafından biliniyor. . .kimse seni istemiyor. . Çünkü sen fenerbahçe tarafından tutulmuş bir tüpcusun. TFF Ve MHK senin tekelinde. .

banner441

banner472