Trabzonspor'a geldi değeri düştü

Trabzonspor'un başarılı kalecisi Onur Recep Kıvrak, ortaya koyduğu performans ile her geçen gün değerine değer katarken, yeni sezona iddialı bir şekilde hazırlanıyor.Bordo-mavililer kadrosuna birçok yıldız oyuncu katsa da takımın en pahalı ismi geçtiğimiz

Spor 14.08.2014, 13:36
Trabzonspor'a geldi değeri düştü

Trabzonspor'un başarılı kalecisi Onur Recep Kıvrak, ortaya koyduğu performans ile her geçen gün değerine değer katarken, yeni sezona iddialı bir şekilde hazırlanıyor.

Bordo-mavililer kadrosuna birçok yıldız oyuncu katsa da takımın en pahalı ismi geçtiğimiz sezon olduğu gibi yine kaleci Onur oldu. Milli kalecinin, geçtiğimiz sezon 11 milyon Euro olan değeri bu sezon 12 milyon Euro'ya yükseldi.

Bordo-mavililerin, Portekiz'in Benfica Kulübü'ne bonservis için 5 milyon Euro, oyuncuya da 3 yıl için 7 milyon 500 bin Euro olmak üzere toplam 12 milyon 500 bin Euro karşılığında transfer ettiği Cardozo'nun ise Avrupa piyasasındaki bugünkü değeri 9 milyon Euro olarak belirlendi. 

Cardozo'nun Trabzonspor'a gelmeden önce 14 Miyon Euro olan değerinin bordo mavili kulübe geldikten sonra bir anda erimesi de dikkat çekti.
 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@