7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Trabzonspor'a bu ihanettir...

Haber61.NET - Özel Haber - Trabzonspor Pazartesi günü karşılaşacağı Fenerbahçe karşılaşması biletleri satışa çıkarıldığı günü satılığı bildirilmişti. Bazı taraftar ve gruplar kulüp kartlarıyla birlikte bilet satış noktasında bulunan biletleri satın alarak

Spor 08.03.2014, 13:54
Trabzonspor'a bu ihanettir...

Haber61.NET - Özel Haber - Trabzonspor Pazartesi günü karşılaşacağı Fenerbahçe karşılaşması biletleri satışa çıkarıldığı günü satılığı bildirilmişti. Bazı taraftar ve gruplar kulüp kartlarıyla birlikte bilet satış noktasında bulunan biletleri satın alarak karaborsada sattığı öğrenildi.

Facebook üzerinden bazı sosyal ağ sayfalarında 50 TL'lik biletleri 200 liraya satan uyanık taraftarlar derbiyi kâra çevirmek istiyor. Bu durum karşısında en fazla mağdur olan ise maç gitmek isteyen fakat satışa çıktığı anda itibaren 3 saatte satılan biletlerden alamayan taraftarlar.

Öte yandan edinilen bilgiye göre; Satışa sunulan biletlerin yüzde 65'nin karaborsa olarak satılmaya çalıştığı öğrenildi. Bazı Taraftar grupları ise üyelerine vermiş olduğu kombineleri tekrar satmak için kayıp diyerek yenisini çıkardığı öğrenildi.

Bir süre önce Trabzonspor Karaborsa bilet satışı nedeni ile e-bilet uygulamasına geçmişti. Fakat uygulamanın bu maçta uygulanıp uygulanmayacağı ise bilinmezken Trabzon Emniyetine bağlı spor büro ekipleri Karaborsa bilet satanlara yönelik çalışma başlattığı öğrenildi.

Haber : Şükrü ÜÇÜNCÜ / Haber61.NET 

111.20140308144056.gif

 


Yorumlar (5)
cem küçükibraimoğlu 8 yıl önce
Eğer öyle bir vahim durum varsa trabzon sporda buluna ve daha önce bu işleri yapan idareciyi gözetim altına alınmalı..
harun filis 8 yıl önce
bir bilet 200tl olurmu almaya gittigimde bana 15 dakka önce bitti dedi hangi arada cıktı bitti anlamadık ama insallah bunada başkanın parmagı olmasın yazılanlara bakılırsa bir siyesi parti geclik kolundaki kisi toplu bilet alındığını diyor inşallah yalandır.
toprak sengun 8 yıl önce
bizim yönetimin hangi işi profesyonel ki
Zeki Karaman 8 yıl önce
Tam bir kustabliktur hirsizliktir ayootir yav yazik degilmi butaraftar ne taraftar gurubu heosini allah islaheylesin olmasin suzin gibi taraftar grubu bunlar kulube zarar veriyor kardegil bunlari stada sokmayacaksin.
tarık buğra 8 yıl önce
aklı olan normal bilet fiyatından 1 kuruş daha fazla vermez.bilet bulamıyorsa oturur evinde yada kahvehanesinde de maçını seyreder. ozaman karaborsacılar karına değil zararına satış yapariar.ama bu bizim milletde akıl ne arar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@