7m


7m

hyundai

Trabzonspor zirveyi vermiyor

Kaptan, Hüseyin Çimşir, beklentilere cevap verecek güçte bir takım olduklarını söyledi. Teknik direktör Ersun Yanal ve yönetim, şampiyonluk için temkinli konuşurken, futbolcular ise kendilerine güveniyor. Ligin 5. haftasında elde edilen zirveyi bırakmak i

Spor 02.10.2008, 13:30
Trabzonspor zirveyi vermiyor
Kaptan, Hüseyin Çimşir, beklentilere cevap verecek güçte bir takım olduklarını söyledi.

Teknik direktör Ersun Yanal ve yönetim, şampiyonluk için temkinli konuşurken, futbolcular ise kendilerine güveniyor. Ligin 5. haftasında elde edilen zirveyi bırakmak istemeyen bordo - mavili futbolcular, kendi aralarında sık sık hedeflenen noktaya ulaşabileceklerini konuşuyor.

Kaptan Hüseyin Çimşiri ise, şampiyonluk söylemleri için henüz erken olduğunu belirterek, "Çok iyi bir kadromuz var. Beklentilerin yüksek olduğunun da farkındayız. Bu beklentilere en iyi şekilde cevap vermeye çalışıyoruz. Sezon sonunda Trabzonspor'u hakettiği yerlere çıkarmak için elimizden gelenden fazlasını yapacağız" diye konuştu.

Öte yandan geçtiğimiz hafta oynanan Antalyaspor maçı sonrası soyunma odasına inerek galibiyet primini iki katına çıkaran Başkan Sadri Şener'in, Konyaspor maçı priminde de bir düzenlemeye gidebileceği öğrenildi.

Yorumlar (2)
memorinho 14 yıl önce
helal sana kaptan yürüyün be arkanızda değil yanınızdayız
anti ts 14 yıl önce
bizim takımımıza olan güvenimiz sonsuz şampiyon olmasalar bile bu futbolla gönlümüzün şampiyonu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@