banner526

banner533

banner513

Trabzonspor Yusuf'a fiyat biçti

Trabzonspor Mali saymanı Mahmut Aksu, Bursaspor'dan Yusuf'u transfer etmek için 700 milyar lirayı  gözden çıkardıklarını söyledi.Aksu, Yusuf'un ,Trabzonspor'da şampiyonluk yaşamak istediğini belirterek," Ersun hoca da kendisini çok istiyor, o da Ersun Yan

Spor 28.12.2008, 14:17
Trabzonspor Yusuf'a fiyat biçti

Trabzonspor Mali saymanı Mahmut Aksu, Bursaspor'dan Yusuf'u transfer etmek için 700 milyar lirayı  gözden çıkardıklarını söyledi.

Aksu, Yusuf'un ,Trabzonspor'da şampiyonluk yaşamak istediğini belirterek," Ersun hoca da kendisini çok istiyor, o da Ersun Yanal ile çalışmak istiyor. Yusuf için 600 veya 700 milyar lira civarında bir bütçe ayırdık. Bu şartlarda transfer gerçekleşirse olur. 'Yusuf'un fiyatı budur' demiyorum ama bizim verebileceğimiz miktar bu. Yusuf çok kaliteli ve değerli bir futbolcu'' dedi.

Yorumlar (11)
sümelamuratt 12 yıl önce
tamam yusuf iyi futbolcu ama bu kadar para etmez bence. senelerdir yusuf geziyor. sebatta oynadı,diğer kulüplere gitti bonservis bedeli yoktu. ersun hoca şimdi mi gördü yusufu. 700 bin euro verilmez. ts nin ne kadar bol parası varmış.
irfanyavuz 12 yıl önce
ben bu fiyatı 600-700 bin ytl olarak biliyodum..rakam 700 bin avroymuş yaklaşık 1.5 trilyon para bursaspor kulubu daha ne istiyor zaten yusuf oraya giderken bonservis bedeli ödetmemiş bence bu para bursaspora fazla bile..saygılar..
vizara 12 yıl önce
tabataaa lazım bu takımaa ne yusufu yaww
eren nalbant 12 yıl önce
colmanıda siz aldınız degerini az bulup sizmi yükseltdiniz?yusufun degerinide siz berirliyorsunuz.
builder 12 yıl önce
verilen paraya yazık yönetim olsam yusufa max 600 milyar veririm..zaten adam yarım dönemden fazla oynayamaz..
LAZKIZI 12 yıl önce
daha önce bu takıma cfyhun geldi gittitrabzonspora ne kadar faydası olduğunu gördük, yusuf falan hikaye yarım devre ya oynar ya oynamaz. hani bu takım gelecek yıllar için kurulmuştu,alınıyorsa tabata alısın olmuyorsa biz yeni tabatalar bulamazmıyız lütfen akıllı olalım.
Kral_Altmışbir 12 yıl önce
Yusuf gibi futbol hayatının sonuna gelmiş bir futbolcuya 700 bin euro gibi yüksek meblağda para ödemek bence büyük bir yanlış olur. Bu oyuncuya verilecek para bence 400 bin euroyu aşmamalı. Fazla istiyorlarsa bırakın eldeki kadroyla idare edelim. Aslına bakarsanız ben teknik direktörümüzün yerinde olsam Yusuf’u 50 milyara verseler de almam. Ancak madem Ersun hoca bu oyuncuyu istiyor, bu konuda ısrarcı davranıp sorumluluğu üzerine alıyor o halde makul bir fiyata alınsın derim. Ancak burada dikkat çekmek istediğim bir husus var. Birçok kişi adeta bas bas bağırıyor bize bir sol açık lazım diye. Ancak bu konuda neden hâlâ bir gelişme yok anlamıyorum. Sol açığa kaliteli bir oyuncu alın. Mesela İBB’de oynayan İBRAHİM AKIN olabilir bu. Oyun kurucu mevkiine de COLMAN'ı çekin. Oldu bitti. Bu kadro yine şampiyonluğa oynar. Yeter ki her futbolcu şampiyonluğu istesin ve görevini hakkıyla yerine getirsin. Gerek yok Yusuf'a o kadar para vermeye...
aerdogan 12 yıl önce
bu adam çok iyi değil yaşlı sonbaharını yaşıyor ama hiç olmamasından iyidir, öyle yada böyle bu tip bi adam lazım başka almıyacaklarına görE GELSİN !!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@