Trabzonspor transfere o isimden başladı!

HURMA İLE GÖRÜŞMELER BAŞLADISpor Toto Süper Lig’de sezonun bitimine bir hafta kala yeni sezon için hazırlıklara başlayan Trabzonspor’da işe Genel Menajerden başlandı. Bordo mavili yönetim Genel Menajerlik için adı geçen ve geçtiğimiz günlerde Kayserispor’

Trabzonspor transfere o isimden başladı!

Advertisement Advertisement

HURMA İLE GÖRÜŞMELER BAŞLADI

Spor Toto Süper Lig’de sezonun bitimine bir hafta kala yeni sezon için hazırlıklara başlayan Trabzonspor’da işe Genel Menajerden başlandı. Bordo mavili yönetim Genel Menajerlik için adı geçen ve geçtiğimiz günlerde Kayserispor’dan istifa eden Süleyman Hurma ile görüşmelere başlandığı ve önümüzdeki günlerde görüşmelerin netlik kazanacağı bildirildi.

HURMA" YANAL İLE GÖRÜŞÜYORUM

Haber61.net Spor Servisine açıklamalarda bulunan Hurma, Trabzonspor ile görüştüğünü doğrulayarak" Teklif vardı. İlk olarak Trabzonspor yönetimi ile görüştüm. Teknik Direktör Ersun Yanal ile sık sık fikir alışverişinde bulunuyoruz. Ben zaten Trabzonspor kongre üyesiyim. Bu yıl veya önümüzdeki yıl Divan’da oy kullanma hakkına da sahip olacağım. İlk Olarak 27 yaşında Trabzonspor’a geldim. Eğer Trabzonspor önümüzdeki yıl şampiyonluk yaşayacaksa oraya gelmek istiyorum. Görüşmelerimde bu doğrultuda oldu.  Ersun Yanal’la yarın tekrar bir araya geleceğiz. Transfer bir iki gün içinde netlik kazanacak.

ŞARTLARI KONUŞMADIK

Trabzonspor'un kendisine ihtiyac duyduğu anda görevden kaçmayacağıının altını çizen Hurma "Şuan için ne para ne de kaç yıllık sözleşme ne de diğer detayları görüştük. Trabzonspor bana ihtiyaç duyduğu an zaten gelir koltuğa otururum. Kayserispor’la da bir yıllığına anlaşmıştım ama 10 yıl görev yaptım. İstesem bir 10 yıl daha görev yapabilirdim. Birçok süper lig kulübünden teklif aldım. Ama ilk tercihim Trabzonspor oldu dedi.

Tuncay Lakot / haber61.net


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner426

banner204