banner518

Trabzonspor transfere doymadı!

Trabzonspor CEO'su Burak Gürdal grupların belli olmasından sonra açıklamalarda bulundu.İşte o açıklamalar;"AMACIMIZ GRUPTAN ÇIKMAK"Bence fena bir kura çekmedik. Daha kuvvetli takımları çekemedik. Amacımız gruptan çıkmak ve mümkünse birinci sırada tamamlam

Spor 29.08.2014, 16:54
Trabzonspor transfere doymadı!

Trabzonspor CEO'su Burak Gürdal grupların belli olmasından sonra açıklamalarda bulundu.

İşte o açıklamalar;

"AMACIMIZ GRUPTAN ÇIKMAK"

Bence fena bir kura çekmedik. Daha kuvvetli takımları çekemedik. Amacımız gruptan çıkmak ve mümkünse birinci sırada tamamlamak. Bu sefer kurada avantaj sağlayıp çıkabilmek. Ben bu grupta iyi bir sonuç olacağımızı düşünüyorum.

"GÜVENLİK SAĞLANIRSA UKRAYNA'DA OYNARIZ"

Şu anda endişemiz yok. Kura daha yeni seçildi. Diğer temsilcilerle toplantılara birazdan gireceğiz. Ülkede maç güvenliği sağlandıktan sonra gitmemizde bir sakınca olduğunu sanmıyorum.

"TRANSFER DAHA OLACAK"

Çok fazla transfer yaptık. Çok fazla giden oyuncular da oldu. 1461 Trabzonspor'un oyuncuları da bizde göründüğü için bunların dikkate alınması lazım. Gidecek birkaç oyuncu daha var. Yabancı kontenjanı ile ilgili de bazı gelişmeler olabilir. Görüşmelerini yaptığımız isimler var. Takım yeni, hocamız yeni ama iyi bir aile ortamımız var. İlk başlardaki süreç biraz zor olacaktır ama takım kaynaşmasını sağladığımızda iyi sonuçlar alacağımızı düşünüyorum.

Son olarak Gürdal; "Takımımız çok yeni olduğundan iddialı hedefler vermeyi çok doğru bulmuyorum. Hedeflerimiz doğrultusunda kısa vadede iyi sonuçlar elde edeceğimize inanıyorum." diye konuştu.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (4)
Ahmet 6 yıl önce
OZaman neden ordasınki. şampiyonluğu senmi belirliyor ki?TS@fb finali olacak şampiyon olacağız.
eren61 6 yıl önce
adamsın
adan altan 6 yıl önce
vahid hocadan bazıları sırf takım otururu TS başarılı olur diye içerde dışarda korkanlar var.elerinden geldikçe hocamzız yıpratmak yönetimle tartarala karşı karşıya getirmek istiyolar.hocamız 2 ay sonra bu takımı bu ligde ueafada yenilmez yağpıcaktr.yeter tarftara uyan ve hocamnıza sahip çık.30 yıldr koltuk para sevdası uğruna TSda olmak isteyenler geçmiş yönetimlere ses çıkarmadılr.hocamız açık sözlü yönettimde başarı isteynce birliktelik sağlandı.hocamızn istedkleri oluyor.ulusal bir kısım istrtanbul medyası üzüzlsede TS transferi yapıyor başarı gelecektr.ey şenol güneş bursada transfer için başarı için herşeyi yapıyon yaptırıyosun.neden TSda iken sus pus oluyodun.bir takımı sevmek gerçekleri gizlemekse sen başarılı olamazsın.bu yüzdende
Remzi Karadeniz 6 yıl önce
Geçtiğimiz yıllarda yabancı transferi çok pahalı ve fazla yapıldı. Sonra da fos çıkınca adamlar göndermede zorlandık. 1Orta saha yerli 1 defans yerli alınıp emre Güralda takımla antrenmana çıkartılıp transfer kapatılabilir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@