7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Trabzonspor Transfer Yapacak

Trabzonspor Basın sözcüsü Zeyyat Kafkas takıma takviye yapacaklarını söyledi.  Ziya Doğan'a olan güvenlerinin tam olduğunu belirten Kafkas, "Öncelikle geldiğimiz noktanın tarihin en başarısız dönemi olduğunu kabul etmiyorum. Bu dönem sadece kulübün tariht

Spor 30.07.2007, 12:32 06.09.2018, 18:10
Trabzonspor  Transfer Yapacak

Trabzonspor Basın sözcüsü Zeyyat Kafkas takıma takviye yapacaklarını söyledi.  Ziya Doğan'a olan güvenlerinin tam olduğunu belirten Kafkas, "Öncelikle geldiğimiz noktanın tarihin en başarısız dönemi olduğunu kabul etmiyorum. Bu dönem sadece kulübün tarihte en hızlı kabuk değiştirdiği dönem olarak adlandırılabilir. Geçen yıl, sezon başında yaptığımız değişimin üzerinde durduk ve bu döneme kadar geldik.

Eksiklerimiz var ve o eksiklerimizi dün akşamki yönetim kurulu toplantısında tartıştık. 24 yıldır Trabzon şampiyon olamıyor. 24 yıldır 'Hemen gönderelim' mantığı ile düşünen arkadaşlar, yöneticiler ve dışarıdan gelen baskılarla başarısızlıklardan sonra anlık kararlar vermiş, hocalar göndermiş, yönetimler istifa etmiştir. Biz Aralık ayındaki kongrede, yönetime geldiğimizden günden itibaren neler yapabildiğimizi herkese göstereceğiz.

 Biz istikrardan yanayız. Ziya Doğan' a ve teknik heyete güveniyoruz. Bugün bir Teknik Direktör değişmek çok kolay, bir dakikada bu kararı alabilirsiniz. Ziya Doğan' ın eksikleri yok mu? Var tabii ki. Biz bu eksikleri gidermek için çalışıyoruz. Hepimiz birlikte yola çıktık. Her insanın eksikleri vardır. Bugün yeni bir teknik direktör almak, yeni bir kadro oluşturmak demektir. Bugüne kadar böyle kararlar alındığı için başarılı olamadık. Bırakın biz bildiğimizi yapalım, Aralık ayında da bunun cevabını alırsınız" dedi.


Yorumlar (4)
Reis 15 yıl önce
gölge etmeyin başka lisan istemez.ama sizde nerde istifa edecek erdem.hiç kimse istenmediği yerde kalmaz.ama siz istisnasınız.gitmiyorsunuz bari ziya doğan'ı gönderin.ziya doğan bu takımın felaketi oldu.insan babasının oğluna bile bu kadar tahammül edemez.siz nasıl tahammül ediyorsunuz bu ziya doğan'a.kim var bu ziya doğan'ın arkasında neden gönderemiyorsunuz onu.burası gümüşhane değil burası Trabzon.
KaNSeVeR 15 yıl önce
Sizin yapacak olduğunuz en iyi transfer sizin buradan çekip gitmenizdir. nuri. zeyyat. aydın pişiren kendinize oynuyorsunuz size sorsak trabzonsporun forma renklerinide bilmezsinizde nuriye futbol topunu versek bomba diyip karakola getirir. ondan da şüphem var bırakıp kaçar. sizde azcık erdemlilik varsa evden çıkamazsınız insan yüzüne bakamazsınız ben taraftar olarak milletein yüzüne bakamıyorum diğer takım taraftarı arkadaşlarımıza maskara ettiniz bizi zaten sizin istediğinzide bu trabzonsporu küme düşürmek. 2 yıldız alacam dedin aldın helal olsun fatih tekke ve stepanovu aldın sattın sizin maksadınız trabzonspordaki yıldızları alıp satmaktı. tek diyeceğim şu ALLAH size oy veripte sizleri takımımızın başına getirenleri yattığı yerden kaldırmasın.
KaNSeVeR 15 yıl önce
Taraftar dernekleri başkanlarının da değişmesini istiyoruz. dernek başkanları olaylara bu kadar uzak duracaksa orda durmalarınada gerek yok yerlerine o işi yapabilecek çok insanımız var Mehmet ali yılmaz takımı bıraksın diye stad ta emvaye çeşit küfürler söylüyordunuz nuri albayraktan ne çıkarınız vardı da bu kadar sessiz kalıyorsunuz biz eski taraftar liderlerimizi istiyoruz .
mehmeTSalih 15 yıl önce
celaleddin gibi bir futbol fukarasına yılda 1 trilyon ödeyen yönetimin yapacağı transfer de ancak musampa gibi olur...en büyük transfer sizden bir an önce kurtulmak

Gelişmelerden Haberdar Olun

@