7m


7m

hyundai

Trabzonspor taraftarına uyarı

Trabzonspor'un H.Avni Aker'de oynadığı maçlarda biletlerin kalmaması üzerine çıkan kara borsa bilettlere karşı Resmi Web sitesinden taraftarları uyardı. Trabzonspor'un sitesindeki uyarı şu şekilde: Stadyumdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Mehmet Tunç bir

Spor 22.09.2008, 17:22
Trabzonspor taraftarına uyarı

Trabzonspor'un H.Avni Aker'de oynadığı maçlarda biletlerin kalmaması üzerine çıkan kara borsa bilettlere karşı Resmi Web sitesinden taraftarları uyardı.

Trabzonspor'un sitesindeki uyarı şu şekilde:

Stadyumdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Mehmet Tunç bir açıklama yaparak taraftarlarımızı karaborsa bilet konusunda uyardı.

Özellikle önemli maçlarda stadyum çevresinde karaborsa bilet satmaya çalışan kişilerin yer alabileceğine dikkat çeken Tunç, taraftarlarımızın bu tarz çabalara ilgi göstermemelerini isteyerek şunları söyledi: “Bilindiği gibi 2008-2009 sezonunda takımımızın müsabakalarını oynadığı H.Avni Aker Stadyumu tribünlerinin büyük bir bölümü taraftarlarımıza kombine kart olarak satılmış ve geriye haftalık satış için az miktarda bilet kalmıştır.

Bu durumu fırsat bilen bazı haksız kazanç arayışındaki kişiler özellikle büyük maçlar öncesinde ellerindeki biletleri normal değerinin üzerinde satarak rant elde etme çabası içerisine girebilmektedirler. Kulüp olarak sağduyulu taraftarlarımızdan beklentimiz bu tür girişimlere fırsat vermemeleri ve söz konusu biletlere rağbet etmemelidir. Emniyet güçlerimizle yürütülecek ortak çalışmalar sonucunda karaborsa bilet satmaya çalışanlar hemen yakalanacak ve haklarında yasal işlem başlatılacaktır”

Tunç ayrıca maç günleri H.Avni Aker Stadı önünde oluşan araç yoğunluğu da dikkat çekti. Özellikle Hasan Saka Caddesi üzerinde yapılan parkların müsabaka önceleri ve sonralarında problem yaşattığını vurgulayan Tunç, bu anlamda Trabzon Emniyeti Trafik Şube Müdürlüğüyle ortak çalışma içerisine girilerek gerekli tedbirlerin alınacağını söyledi.

Mehmet Tunç, özel araçların maç günleri bu bölgede park etmelerinin engelleneceğine işaret ederek, “Taraftarlarımızdan da konuya duyarlılık göstererek gereksiz tartışmalara sebebiyet vermemek adına araçlarıyla bu bölgeye gelmemelerini rica ediyoruz. Aksi taktirde doğacak sorunlar hepimizi zor durumda bırakacaktır” diye konuştu.


Yorumlar (1)
bordomavibeyaz 14 yıl önce
sayın mehmet beyi tanımam etmem görev alanı sorumlulukları yetkisi nedir onuda bilmem...ama yıllardır rizede yaşayan birisi olarak stad etrafında ve içinde yaşananları bilmeyen görmeyen yoktur...kimler olduklrını da herkes rahatlıkla bilebilir diye düşünüyorum..öyle süt yansın kebap yansın yorumlarla bir sonuç alınamaz taraftar ki-bence gerçek taraftar odur-150 km yoldan gelecek sadece araba parası 35 milyon yemek 15 milyon en az 7-8 saat zaman kaybı ve bilet bulamama veya bulduğunda da 45 lik bilete 80-90 ytl vermek..ne yani almasın mı bileti..satanları kimse görmüyor dimi..yazık çok yazık..sonra taraftar niye küsüyor..bakın geçen hafta gelinen maçta 4 ytl vererek yavuz selimde tv den maç seyretmek zorunda kalan taraftarlar vardıı...neyinizi yazsam ki..içeri laınmadaki rezaletimi

çıkıştaki 2 kapı rezaletini mi bir küçük suyun 1 ytl ye satılmasınımı tuvalet rezaletinimi...ama dışardaki tarabzonsporlular bu takımı daha çok seviyor bilesiniz...kombineyse kombine sms ise sms dergi aboneliği ise abonelik piyango bileti onuda aldık kimseye biz daha ts liyiz demiyorum haddimize değil...ama biraz dışardan gelen taraftara saygı lütfen svg ve syg.rizeden...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@