banner539

banner526

banner533

banner513

Trabzonspor sloganını sen bul!

Trabzonspor'un Bayan Komisyonu, Trabzonspor kulübünün marka değerine katkı sağlayacak ve enerji oluşturacak en güzel sloganı sen bul yarışması düzenledi.Sadece bayanların katılımına açık olan yarışmada, “Trabzonspor'un yerel değerleriyle, evrensel vizyonu

Spor 23.01.2009, 12:56
Trabzonspor sloganını sen bul!

Trabzonspor'un Bayan Komisyonu, Trabzonspor kulübünün marka değerine katkı sağlayacak ve enerji oluşturacak en güzel sloganı sen bul yarışması düzenledi.

Sadece bayanların katılımına açık olan yarışmada, “Trabzonspor'un yerel değerleriyle, evrensel vizyonunun ön plana çıkartılmış olması” gerekmekte. 18 Ocak Pazar günü başlayan bu yarışma 27 Şubat Cuma günü sona erecek. 

Bayan Komisyonu üyelerinin oluşturacağı jüri, yapacağı değerlendirmeler sonrası sonuçları 13 Mart Cuma günü Trabzonspor kulübü resmi internet sitesinden açıklayacak. Yapılan değerlendirmeler sonucunda ilk sırayı alan kişiye bir adet imzalı forma, atkı ve iki maçlık bilet. İkinciye imzalı top, atkı ve iki maçlık bilet. Üçüncüye ise imzalı top ve iki maçlık bilet hediye edilecek.

Yarışmaya katılmak isteyenlerin hazırlayacakları sloganları zarf içerisinde Trabzonspor Sadri Şener Merkezi'ne teslim etmeleri gerekmektedir.

Yorumlar (14)
yomra_yeniceli 12 yıl önce
siyasi görüşüm trabzonspor:::)
csknts 12 yıl önce
biraz bordo biraz maviiiii şampiyonun asil rengi
laz_crazys 12 yıl önce
her sene taraftar şampiyON ölümüne trabzON !!bu bir mesajdır
karadeniz yapi 12 yıl önce
hayde hayde trabzon RAKİPLERİN EĞİLSİN yuru yolundan donme asla yanlız degılsın... dusunsenıze bunu 10 bın kısının bır anda soyledıhını ortalık mest olur be yuru be trabzonum kım tutar senı
işi 12 yıl önce
ebru gündeşin şarkısı hakkaten hoş olur...
Slash 12 yıl önce
Karadeniz Mucizesi,Rüzgarın Hızı,Denizin Deli Mavisi,Türkiyenin Gök mavisi,Böyle şeyler olabiir herneyse birde şu gol attıkdan sonraki şarkıyı değişseler süper olur.Kazım koyuncunun bir oy oy oy trabzon diye bir şarkısı var onu golden sonra çalabilirler nakarat kısmını.Hatta queen-fredy mercury bir şarkısı var hani '''we are the champions'' ben olsam onu koyardım her gol olduğunda çalardı süper olur.
TRABZON 12 yıl önce
Biraz bordo biraz mavi Türkiyenin ASİL rengi lay lara layyy layyyyy
stress 12 yıl önce
Slogandan önemli olan; stadyumdaki ses sistemlerinin yenilenmesi,stadyumdaki spikerin iyi bir sese ve hitaba sahip olması, çalınan müziklerin güzel ve coşturucu nitelikte olması
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@