7m

uzungöl yayla otel

Trabzonspor sezonu kapattı!

Profesyonel Disiplin Kurulu, Spor Toto Süper Lig'in 24. haftasında oynanan ve yaşanan saha olayları sebebiyle yarıda kalan Fenerbahçe mücadelesinin ardından Trabzonspor'a 6 maç seyircisiz oynama cezası verdi.Bordo-mavili ekip, ligin bitimine 10 hafta kala

Spor 13.03.2014, 22:55
Trabzonspor sezonu kapattı!

Profesyonel Disiplin Kurulu, Spor Toto Süper Lig'in 24. haftasında oynanan ve yaşanan saha olayları sebebiyle yarıda kalan Fenerbahçe mücadelesinin ardından Trabzonspor'a 6 maç seyircisiz oynama cezası verdi.

Bordo-mavili ekip, ligin bitimine 10 hafta kala aldığı bu ceza ile sezonu kapatmış oldu. Spor Toto Süper Lig'de sahasında oynayacağı yalnızca 4 maçı kalan Trabzonspor, bu mücadelelerin hepsinde kadın ve çocuk seyircilerinin önünde mücadelede edecek.

G.SARAY MAÇI DA SEYİRCİSİZ!

Trabzonspor, Spor Toto Süper Lig'in geriye kalan 10 haftalık periyodunda sahasında oynayacağı Kasımpaşa, Gençlerbirliği, Gaziantepspor ve son olarak Galatasaray mücadelesinde cezalı konumda olacak.

Bordo mavili ekip, 6 maçlık cezasının geriye kalan 2 maçlık bölümünü ise önümüzdeki sezon oynayacağı maçlar ile tamamlayacak.


Yorumlar (9)
hamdiyagmur 8 yıl önce
Seyirci dünyanın heryerinde 12 adamdır ve itici güçtür fakat bu trabzonda öyle cahiller varki takımlarına stres ve endişe yaratmaktan klübe maddi zarar vermekten başka bişeye yaramıyor.göreceksiniz Trabzon bundan sonra çıkışa geçecek izleyin ve görün
Zeki Karaman 8 yıl önce
Tabi kapatir boyle sorumsuz taraftar olurmu akilsizlar kome zarar verdiniz kime hizmet ettiniz dusmana buseyircisiz sadece bayan vd cocuklarmi seyredecdk
Ahmet Tabakoğlu 8 yıl önce
Ceza almamıza neden olan ve ekim ayına kadar maç izleme hakkımı elimden alan kişilere hakkım haram olsun. Avni Aker'de maç izleyebilmek için ömrümün 7 ayının geçmesini mi bekleyeceğim!
mehmet yılmaz 8 yıl önce
Arkadaşlar ben maçtan önce ulusal basında ççıkan yazılardan sonra bu olayların olabileceğini tahmin ediyordum ancak seyircinin buna doğru tepki vermesini beklerdim ama onların oyununa geldiler yaptıklarının aslında onlara yaradığını anlayamadılar hiç birşey yapmadan maçtan alacağımız puanla aslında en güzel cevap olacaktı yazık hep beraber kaybettik yanlız bunları yapanlar lütfen ben ts liyim dmesin
yıldız yakup 8 yıl önce
Ben ve benim gibi birçok kişi kombine alıp, yada maç günü bilet alıp parasını verip maça gidiyor. Ancak adlarına taraftar grubu denen bu zatlar, her yıl yönetimin bağış adı altında oluşturduğu kombine kartları bedava alıp maçlara gidiyor. Her maç küfür, abuk sabuk işler. Bunların önüne yönetim geçmez bu tip insanlar stattan uzaklaştırmazsa bundan böyle kombine almayacağımı beyan ediyorum. Editör bu konu ile ilgili de bir haber yap. Gerçek taraftar artık maça gelmeyecek. Lütfen benim gibi düşünenler de tepkisini göstersin.
numan altuntaş 8 yıl önce
artık kimse başkana istifa iye bağıramayacak, en azından bu sezon istediği gibi başkanlığa devam edecek zaten tek kendi kaldı!
Ali Şahin 8 yıl önce
Oh olsun! Gerçek TS taraftarı onu görmeye hasret kala gurbetteki taraftardır. Trabzon'da oturduğu halde TS'yi 15 günde bir canlı seyretme şansını elinde bulunduran cahil ve düşüncesiz taraftar güruhuna bu ceza az bile.

TS yönetimi bu kulübü Trabzon dışına taşımalıdır; hem de acilen. İstanbul'a gelsin de siz taraftar seyredin. Her maç en az 30.000 kişiye oynar ve de takımı ölümüne destekleriz. Ne küfür, ne olay. Bakın zaman takım nasıl zirveye oynuyor. Transferler nasıl daha kolay yapılıyor.
burakhan tanrıverdi 8 yıl önce
bence bu ts ye ödül oldu,inanın futbolcularda nasıl rahatlamıştır bu karardan dolayı..her şer de bir hayır vardır,belki bu sebeple gerekli puanları toplayıp avrupaya kalabilirler.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@