Trabzonspor savaştı ama...

Erkekler Hentbol Süper Ligi'nde Beşiktaş Mogaz'a 35-21 yenilen Trabzonspor'un antrenörü Ahmet Kaynak, rakipleri karşısında mücadele ettiklerini ancak sonucun beklenildiği gibi olduğunu söyledi.Kaynak, güçlü bir ekibe karşı mücadele ettiklerini belirterek,

Spor 22.12.2014, 15:19
Trabzonspor savaştı ama...

Erkekler Hentbol Süper Ligi'nde Beşiktaş Mogaz'a 35-21 yenilen Trabzonspor'un antrenörü Ahmet Kaynak, rakipleri karşısında mücadele ettiklerini ancak sonucun beklenildiği gibi olduğunu söyledi.

Kaynak, güçlü bir ekibe karşı mücadele ettiklerini belirterek, "Türkiye standartlarının üzerinde bir ekibe karşı oynadık. Beşiktaş Mogaz, Avrupa kupalarında mücadele eden ve önemli bütçeyle kurulmuş bir ekip. Böyle bir ekip karşısında yapabilecekleriniz oldukça kısıtlı" dedi.

Rakipleri karşısında ellerinden geleni yaptıklarını ifade eden Kaynak, "Mücadele ettik ama beklenen son oldu. Karşılaşmayla ilgili söylenecek fazla söz yok. İyi oynayan taraf konuk ekipti ve karşılığını aldı. Artık bu maçı unutacağız" diye konuştu.

Kaynak, ilk yarının son haftasında Gençlerbirliği Spor Kulübü'yle yapacakları maça odaklanacaklarını kaydederek, bu maçı kazanarak moral arayacaklarını söyledi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@