7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Trabzonspor Olcan'ı kaptırmayacak!

Trabzonspor takımın istikrarlı yıldızı Olcan Adın'ın Avrupa'dan ve Türkiye'den taliplerinin artması üzerine harekete geçti. Bu sefer kaptırmak istemiyorlar Trabzonspor yönetiminin mevcut sözleşmesi gelecek sezon sonunda bitecek olan Olcan'a açık çek verer

Spor 13.04.2014, 10:38
Trabzonspor Olcan'ı kaptırmayacak!
Trabzonspor takımın istikrarlı yıldızı Olcan Adın'ın Avrupa'dan ve Türkiye'den taliplerinin artması üzerine harekete geçti.
 
Bu sefer kaptırmak istemiyorlar
 
Trabzonspor yönetiminin mevcut sözleşmesi gelecek sezon sonunda bitecek olan Olcan'a açık çek vererek yüksek bir teklifte bulunma kararı aldıkları öğrenildi.
 
Yönetimin, önümüzdeki günlerde bu öneriyi Olcan’a bildirmesi bekleniyor. 2011-12 sezonunun devre arasında Gaziantep'ten transfer edilen Olcan, bu sezon 875 bin euro garanti ve 10 bin euro maç başı ücret alıyor. Sözleşmesine göre gelecek sezon da takımda bulunması durumunda 950 bin euro garanti ücret ve 10 bin euro da maç başı kazanacak.
 
Daha önce Burak Yılmaz, Selçuk İnan, Egemen Korkmaz, Engin Baytar gibi önemli oyuncularını İstanbul takımlarına kaptıran Trabzonspor gelecek sezon iddialı bir kadro kurmak ve Olcan Adın'ı da kaptırmamak istiyor.

Yorumlar (6)
Tayfun AKSAKAL 8 yıl önce
Kesinlikle futbolcularımızı kaptırmamalıyız hele ki Olcan ADIN'ı asla artık biz diğer takımların yıldızlarını kadromuza katmalıyız mali sıkıntıdaki çulsuz beşiktaş bile bizim futbolcularımıza talip olabiliyor hemen karşı atağa geçip Olcay ve Oğuzhan'a talip olmalıyız bu artık bir prestij meselei böyle yıldızlarımızı diğer takımlara kaptırdıkça büyük yara alıyor ve prestij kaybına uğruyoruz bizde hemen şuan beşiktaşın sözleşme yenilemek istediği futbolculara talip olmalıyız.Artık Beşiktaş'a bir ders vermek gerekiyor çok sinsice hareket etmeye çalışıyorlar.
rahmi keskin 8 yıl önce
ÇULSUZu başkan olarak bu kulübün başına getirirseirseniz daha çok ararsınız AVRUPAya katılmayı. TÜPÇüye salla dur. ŞİKEci başbakanın mitinglerinde BOY göster. Hırsızları desteklemey devam . 1461 i de kümeye gönderdin az kaldı.
muharrem 8 yıl önce
Ama yerini dolduracak adam gib topcu bulacak birilerini Izleme komitesi yapin. Bakin Bucaspora 2 sene de kac topcu satti ? Bilmem anlatabildimmi ? Yapan yapiyor
Alp Eren 8 yıl önce
Trabzon da olup trabzonspor lu olan arkadaşlar allAh rızası için bir araştırın bu Zeki yavru kimden torpilli bu ne kardeşim bu ne bitmez çile Hasan üçüncüler Hüseyin çimşirler şimdi de yavru bitmez bu çile
Alp Eren 8 yıl önce
Bu Zeki yavru bu Trabzon da oynuyorsa Ali şen kandilin barış memişin göksunun suçu neydi şikeymiş istanbul takımların da antramana almazlar yazık bu taraftara
Ayhan ERYİĞİT 8 yıl önce
Bize Romen futbolcu gibi adamlar lazım.Olcan'ın bu takımda oynaması mümkün değil.Şişiriyorlar.Zararı daha fazla.Mücadele yok.Heba ettiği firikiklere yazık.Bir tane firikik golü atıyor,20 tane dağlara taşlara.Kanadı yol geçen hanı.5 dk bir köşede rakibe 10 metre uzaklıkta yatacak,bir depar atacak.Sol ayakla köşeye bırakacak ya,atmadığı paslarla onlarca golü yiyecek,forveti pasifize edecek,küstürecek.YAzacak çok şey var.....YAZIK.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@