Trabzonspor mac biletleri ne kadar

Haber61 – Spor Servisi – Trabzonspor evinde oynayacağı Eskişehirspor karşılaşmasını bilet fiyatlarını açıkladı. Kulübün resmi sitesinden yapılan açıklamada “Taraftarlarımız bilet yüklemesini www.passo.com.tr adresinden ve Hüseyin Avni Aker Stadı gişelerin

Spor 27.12.2014, 16:52
Trabzonspor mac biletleri ne kadar

Haber61 – Spor Servisi – Trabzonspor evinde oynayacağı Eskişehirspor karşılaşmasını bilet fiyatlarını açıkladı. Kulübün resmi sitesinden yapılan açıklamada “Taraftarlarımız bilet yüklemesini www.passo.com.tr adresinden ve Hüseyin Avni Aker Stadı gişelerinden yapabilir. Ayrıca engelli tribününde maç izleyecek passolig kartına sahip olan taraftarlarımız stadyum gişelerinden kendileri veya yakınları aracılığıyla engelli belgelerini ibraz etmek ve passolig kartını veya tanımlı Tc Kimlik numarasını gişe görevlilerine vererek maç tanımlamalarını yaptırabilirler.”ifadelerine yer verildi. 

Trabzonspor’un Hüseyin Avni Aker’den sorunlu yöneticisi Köksal Sadıkları sosyal paylaşım sitesinden ilginç bir paylaşım yaptı. Köksal, “ Avni Aker yönetimin veya karşıtlarının babasının mali değildir. Avni Aker Trabzonspor taraftarının baba EVIDIR. Kimse pasolig belasını bahane etmesin baba evine giderken otoyol gişe si varsa hgs gerekiyorsa hgs almamak için baba evine gitmemezlik yapıyor musun? Hayır  kardeşine kızdın diye baba evine gitmeyecek misin? Bırakın yönetim veya karşıtları ne halleri varsa görsün. Avni Aker hepimize yeter son yılında yanında olmazsak hakkını bize helal etmeyecek.”dedi.  

Bilet fiyatları şöyle: 

VIP Özel Tribün A-B Sırası: 1.000,00 TL 

VIP Özel Tribün C-D-E-F-G-H-I Sıraları: 500,00 TL 

VIP Tribün: 200,00 TL 

Kapalı Tribün B-C-F-G Blok: 40,00 TL 

Kapalı Tribün  A-D-E-H Blok: 30,00 TL 

Maraton (Tüm Bloklar): 15,00 TL 

Misafir Seyirci Tribünü: 15,00 TL 

Kale Arkası B-B1-B2 Blok (Passolig Tribünü): 5,00 TL 

Kale Arkası A–A1-A2 Blok: 5,00 TLTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
adil türk 7 yıl önce
Devam ediyor.Maçların kaderini hala daha arka plandan hakemleri hazırlayanlar var her maça ayar çekiyorlar.Yani futbol eşit şartlarda oynanmıyor maalesef.Hakem bir maçı istediği takıma verebiliyor.Veremezse de oyuncularını sarı kart ve kırmızı kartla engelliyor.Bu kirli eller futbolun içinden çekilmeli ve adalet hakim olmalı.ADİL olunmalı.
ilyas başoğlu 7 yıl önce
başka trabzon yok.kahvede izlesen 10 tl digitürk.bedava biletler ya.takım istanbulda oynasın bakın o zaman taraftarı.zaten o yöne doğru gidiyor.maçlaara gitmezseniz yakında ist.oynar haberiniz olsun.sahip çıkalım dedeye
ismail oflu 7 yıl önce
badevadan biraz pahali olmiş, bakalum noolcak

Gelişmelerden Haberdar Olun

@