Trabzonspor: 'Hoca aramıyoruz'

Trabzonspor Yönetim Kurulu medyada teknik direktör Hugo Broos'un gönderilip yerine çeşitli teknik adam isimlerin gündeme getirilmesi üzerine bir açıklama yaptı. Kulüp internet sitesinde yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi: Galatasaray maçı öncesin

Trabzonspor: 'Hoca aramıyoruz'

Trabzonspor Yönetim Kurulu medyada teknik direktör Hugo Broos'un gönderilip yerine çeşitli teknik adam isimlerin gündeme getirilmesi üzerine bir açıklama yaptı.

Kulüp internet sitesinde yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi:
Galatasaray maçı öncesinde bazı teknik adam isimleri verilerek oluşturulmaya çalışılan gündem, Trabzonspor'un bugünkü gündemiyle örtüşmemektedir. Yönetim kurulumuz tarafından herhangi bir teknik adamla temasa geçilmediği gibi, böyle bir arayışımız da söz konusu değildir.

Ayrıca Kulübümüz bünyesinde Futbol Koordinatörü olarak görev yapan Sayın Özkan Sümer'in tesislerimizde bulunan antrenman sahalarının sorumluluğunu üstlenmesiyle ilgili olarak medyada yer alan haberler gerçeği yansıtmamaktadır.
Buna göre söz konusu sahalarda özellikle misafir takımların kullanımından kaynaklanan bazı sorunlar yaşanması üzerine, bu konuda bilgisi ve tecrübesine güvenilen Sayın Sümer'den mevcut görevlerine ilave olarak yardımcı olması talep edilmiş, kendisi de bu düşünceye olumlu yaklaşmıştır.
Söz konusu karar da bir yazıyla ilgili personele duyurulmuştur. Sahalarla ilgili gerek kullanım gerekse de bakım aşamasındaki sorumluğunun tek elde toplanmasının daha doğru olacağı düşüncesinden hareketle yapılan bu düzenlemeden farklı anlamlar çıkarmak doğru değildir.

Kamuoyuna duyurulur.”

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.