banner526

banner533

banner513

Trabzonspor çok ileri gitmeli

Her Yönüyle Trabzon Etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen Trabzonspor konulu panede konuşan Zeki Çol, Trabzonspor'un bulunduğu yerden daha ileriye gitmesi gerektiğini söyledi. ''Her Yönüyle Trabzon Etkinlikleri'' çerçevesinde düzenlenen ve TRT Spikeri Leve

Spor 24.02.2009, 18:57
Trabzonspor çok ileri gitmeli

Her Yönüyle Trabzon Etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen Trabzonspor konulu panede konuşan Zeki Çol, Trabzonspor'un bulunduğu yerden daha ileriye gitmesi gerektiğini söyledi.

''Her Yönüyle Trabzon Etkinlikleri'' çerçevesinde düzenlenen ve TRT Spikeri Levent Özçelik'in yönettiği ''Trabzonspor'' konulu panele, Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener'in yanı sıra, Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ergun Ata, Trabzonspor Kulübü Eski Genel Sekreteri Ali Özbak, TSYD Trabzon Şube Başkanı İhsan Öksüz ile spor yazarı Zeki Çol katıldı.


Trabzonspor'un şampiyonlar ligine gidemeyen tek büyük olduğunu dile getiren Çol, "Trabzonspor'u sadece bu ligin zirvesine ulaşmak tatmin etmemeli, daha ileriye gitmeli. Trabzonspor çok iyi gidiyor Şampiyonluk için beş takımın yarıştığı ligde şu ana kadar Trabzonspor'un yaptığı inanılmaz bir başarı" diye konuştu.

Trabzonsporluların takımı sahiplenmeleri gerektiğini söyleyen Çol, Trabzonspor'un kendi sahasındaki sorunları çözemezse şampiyon olamayacağını kaydetti.

Yorumlar (1)
Sedat Köroglu 12 yıl önce
kendi sahamizda taraftar baski yapmazsa, rakibi baski altina sokamazsa, o zaman Trabzonspor tabii ki zor sampiyon olur. O yüzden taraftarin daha hirsli olmasi gerekir. Yani sadece 61`inci dakika degil, ondan önce mac düdügüyle bagirmasi gerek. En büyük hata, kombine alan kisilerin yaslari 40 felan, onlar bagirmiyorlar. O yüzden biraz statta sorun oluyor. Ancak Gurbetci Gencler ve Cilginlar var, onlar stad adina birseyler düsünmeleri gerekir. Onlar bu atmosferi büyülte bilirler. Rakip takimi bogun...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@