7m


7m

hyundai

Trabzonspor çok daha iyi olacak

Turkcell Süper Lig'de ilk 4 haftada 10 puan toplayan Trabzonspor'da, kulüp genel sekreteri Hasan Yener, takım olarak iyi yolda olduklarını ve giderek daha da iyi olacaklarını söyledi. Yener, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 4 maçta alınan 10 puanın iyi o

Spor 21.09.2008, 14:12
Trabzonspor çok daha iyi olacak
Turkcell Süper Lig'de ilk 4 haftada 10 puan toplayan Trabzonspor'da, kulüp genel sekreteri Hasan Yener, takım olarak iyi yolda olduklarını ve giderek daha da iyi olacaklarını söyledi.

Yener, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 4 maçta alınan 10 puanın iyi olduğunu belirterek, ''Bizim amacımız içeride, dışarda bütün maçları kazanmak. Şu anda takımımız iyi yolda. Giderek daha iyi olacak'' dedi.

Özellikle savunmada çok iyi oynadıklarını ve 4 haftada sadece 1 gol yediklerini ifade eden Yener, ''Hemen hemen rakibe hiç pozisyon vermiyoruz. Hücumda da pozisyon buluyoruz, ama şu ana kadar tabi ki tam istediğimiz hücum zenginliğinde değiliz. Forvet oyuncuları birbirlerini tanıdıkça hücum organizasyonları da artacak ve daha iyi olacağız'' diye konuştu.


Yorumlar (1)
ancyra 14 yıl önce
Valla sayın genel sekreterim.Gökhan ve Umut yapışık ikizler gibi oynadıkça hücum zenginliğinin artması biraz zor.Çift forvet yaramıyor bize.Tek forvet şart.Ayrıca uzaktan sert şutları olan ceyhun gülselama daha fazla şans verilmeli...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@