7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Trabzonspor Avrupa şansını zora sokuyor

Sanica Boru Elazığspor deplasmanından bir puan alan Trabzonspor’da tüm planlar bozuldu. Teknik sorumlu Hami Mandıralı, Avrupa kupalarına katılmak istiyorsak kalan haftalarda hata yapma şanslarının azaldığını söyledi.Spor Toto Süper Lig’de Sanica Boru Elaz

Spor 30.03.2014, 15:12
Trabzonspor Avrupa şansını zora sokuyor

Sanica Boru Elazığspor deplasmanından bir puan alan Trabzonspor’da tüm planlar bozuldu. Teknik sorumlu Hami Mandıralı, Avrupa kupalarına katılmak istiyorsak kalan haftalarda hata yapma şanslarının azaldığını söyledi.

Spor Toto Süper Lig’de Sanica Boru Elazığspor deplasmanında berabere kalarak geride kalan Trabzonspor, Avrupa kupalarına katılma yolunda yara aldı. Teknik sorumlu Hami Mandıralı, ligde kalan haftalarda hata yapma şanslarının azaldığını belirterek, "Sanica Boru Elazığspor maçında üç puan almayı çok istiyorduk ama başarılı olamadık. Ligde kalan haftalarda eksiklerimizin de dönmesiyle daha çok mücadele eden ve kazanmayı alışkanlık haline getiren bir takım olacağımıza inanıyorum" dedi.

Bu arada yönetim de takımın Avrupa kupaları hedeflerinden kopmaması ve morali artırmak için Pazartesi günü oyunculara ödeme yapmaya hazırlanıyor.


Yorumlar (1)
Ahmet Tabakoğlu 8 yıl önce
Henrique'yi oynattığın her dakika benim için değerin düşüyor Hami Mandıralı!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@