vardallar

Trabzonspor'a Ağır Ceza

Trabzonspor'un Sivasspor'la oynadığı karşılaşma hakkında PFDK'nın kararı beklenirken, Trabzonspor basın sözcüsdü Zeyyat Kafkas, Trabzonspor Kulübü'ne 5 maç seyircisiz oynama cezası ve saha olayları nedeniyle 30 bin YTL, koridorlarda olan olaylar için de 1

Spor 21.08.2007, 15:27 20.09.2017, 10:40
Trabzonspor'a Ağır Ceza

Trabzonspor'un Sivasspor'la oynadığı karşılaşma hakkında PFDK'nın kararı beklenirken, Trabzonspor basın sözcüsdü Zeyyat Kafkas, Trabzonspor Kulübü'ne 5 maç seyircisiz oynama cezası ve saha olayları nedeniyle 30 bin YTL, koridorlarda olan olaylar için de 1000 YTL ceza verildiğini söyledi.

PFDK ayrıca bu maçla ilgili olarak karşılaşma sırasında ve sonrasında çıkan saha olayları nedeniyle Trabzonspor'a 30 bin YTL, koridorlarda çıkan olaylar nedeniyle de 1000 YTL olmak üzere 31000 YTL para cezası verdi.

 

PFDK bu maçta çıkan saha olayları nedeniyle Sivasspor'a 250000 YTL para cezası verdi.

 

PFDK ayrıca saha içinde Sivasporlular'a fiili saldırıda bulunan Trabzonspor Medya Merkezi'nden Nuri Bekar da 3 ay hak mahrumiyeti verdi.

 

 Ayrıca Trabzonspor-Sivasspor maçı çıkan olaylar yüzünden bitime 30 saniye kala Trabzonspor 1-0 galip durumdayken hakem Bülent Demirlek tarafından durdurulmuştu.  Futbol Federasyonu Cuma günü toplanarak maçın sonucu hakkındaki kararını verecek. 

 


Yorumlar (3)
cengiz erdöl 14 yıl önce
anlamiyorum ne hakem denen bölücüye ne de sivasspora

ve futbolcularina düzgün ceza verildi.bize böyle ceza verdinizmi onlarada en az ayni cezayi vermeniz lazim hele hakemi hepten profesyonel hakemlini iptal etmeniz lazim.ben burada dürüst adalet görmüyorum.

musa aydin ,yasir ve mehmet hepisinden fazla ceza yemeleri lazim.haluk ulusoy bizden daha destek bekleme senden nefret ediyorum,saten karadenizin kanini emdiniz ve trabzonlu oldunuzu söylüyorsunuz ,herkeze cagrida bulunuyorum ulusoy sirketlerini herseyinle veto edin .atrik trabzonda barinamasinlar.vatan hayini.
cemilsezgin 14 yıl önce
Evet tarftarı kışkırtan şiddete sürükleyenler nerde kim bunlar yanlı istanbul medyası yöneticiler ve spor yazarları degilmidir olaylardan sonra bir kenardan yorum yaparak kendi takımlarına prim çıkarark kendi primlerini yapmakla ugraşmazlarmı bu insanlara yazıkki sizin gibileri televizyonlarda programa çıkarıyolar.Anlaşılan busene çok çekecemiz var federasyondan TFF sen adil ol herkese aynı degeri verki senin altındaki kuruluşlarda işini adam akıllı yapsınlarbir federasyon maçın skorunu 3-0 veya 1-0 diye tek toplantıda karara baglamayacak kadar acizmidir yoksa bası isimlerin dört beş gün daha konuşup pirim yapmalarını beklemektedir.
turali 14 yıl önce
"kocaoflu" mehmet ali yilmaz gelecek heppinize haddinizi bildirecek. tff yetkilileri ve fb,gs,bjk. sizin haddinizden ancak "koca oflu" mehmet ali yilmaz gelir.bekleyin görün bak ne oluyoo o zaman.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@