Trabzonlu Rektör TS'yi unuttu

Rektörü Trabzonlu olan İstanbul Aydın Üniversitesi'nin düzenlediği "Lider yönetici ve transfer politikaları" adlı panele Trabzonspor'un davet edilmemesi Trabzonsporluların tepkisini çekti.Dün düzenlenen panele F.Bahçe eski Başkanı Ali Şen ve G.Saray eski

Spor 11.02.2009, 14:27
Trabzonlu Rektör TS'yi unuttu

Rektörü Trabzonlu olan İstanbul Aydın Üniversitesi'nin düzenlediği "Lider yönetici ve transfer politikaları" adlı panele Trabzonspor'un davet edilmemesi Trabzonsporluların tepkisini çekti.

Dün düzenlenen panele F.Bahçe eski Başkanı Ali Şen ve G.Saray eski Başkanı Mehmet Cansun Futbol Federasyonu'nun eski yönetim kurulu üyesi Ayhan Bermek ve İstanbul Üniversitesi'nin eski rektörü Prof. Dr. Mesut Parlak katıldı. Panele Beşiktaş eski başkanı Serdar Bilgili de davet edildi.

Rektörlüğünü Trabzon Akçaabat doğumlu olan ve daha önce 6 yıl KTU Sürmene Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Yüksekokulu Müdürlüğü yapan Prof. Dr. Mehmet Salih Çelikkale'nin yaptığı İstanbul Aydın Üniversitesindeki panele Trabzonspor'un davet edilmemesi öğrencilerin ve Trabzonsporluların tepkisini çekti.

Yorumlar (3)
stress 12 yıl önce
Rektör'ün büyük ihtimalle haberi yoktur panelle alakalı, yani organize edenlerin suçudur bu ama İstanbul Aydın Üniversitesi'nin başkanı yani bir nevi sahibide Trabzonludur.Bil eğitim kurumları sahibidir. Rektör de Trabzonludur. Trabzonspor'dan da bir kişiyi çağırtmaları gerekirdi.
PARLAYAN 12 yıl önce
Bir Trabzon lu olup Trabzonlu olarak Trabzon un dışında hep Trabzon lu bürokratlardan çektik......
sckn 12 yıl önce
o tepkiyi veren kişi benim ve bu haksızlığa artık sessiz kalmayacağız

Gelişmelerden Haberdar Olun

@