Trabzonlu genç yıldız Yusuf için milli takımdan açıklama geldi

Yusuf Demir'in Avusturya milli takımını seçmesine ilişkin Tolunay Kafkas'tan açıklama geldi.

Spor 22.03.2021, 12:44
Trabzonlu genç yıldız Yusuf için milli takımdan açıklama geldi

Avusturya ekibi Rapid Wien'de forma giyen 17 yaşındaki Trabzonlu futbolcu Yusuf Demir'in Avusturya milli takımını seçmesiyle ilgili Ümit Milli Takım Teknik direktörü Tolunay Kafkas açıklamalarda bulundu.

Barcelona dahil bir çok Avrupa takımının istediği yetenekli futbolcu hakkında konuşan Kafkas "Artık insanların çıkarları ön planda, özellikle alt yaş grubunda. Güngör Şahinkaya hocamız gitti, konuştu çocukla ve babasıyla. Tercihini oradan yana kullandı. Biz alt yaş grubunda çocukla ilgilendik. Biz hatalar yapmış olabiliriz, bunu da kabul ederiz. Yeteri kadar zaman ayırmamış olabiliriz ama gidildi, konuşuldu. Tercihini Avusturya'dan yana kullandı. Ümit Milli Takım'da oynadığı zaman alt yaş gruplarına gelemiyor. Değerlendirilecekse A Milli Takım'da değerlendirilir. O da Şenol hocanın tasarrufundadır"  ifadelerini kullandı.
 Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (10)
Hasan 7 ay önce
Türkiye'de ki çocuklarının önünü açın. 85 milyon nüfusta 25 kişilik ekip çıkaramayan şapkasını önüne koyup düşünmeli bence.
KALYONCU 7 ay önce
Doğduğun yer değil doyduğun yer önemli
KALYONCU 7 ay önce
Yusuf şimdilik Avusturya Ümit Mill Takımını seçmiş A Milli Takım'da oynama şansı daha hala var
SALİH 7 ay önce
Doğru yapmış.
Remzi-1461 7 ay önce
Niye doğru yapmış?
adnan 7 ay önce
turk futbolu seytani insanlarla dolu secse oynatmazlar sike kunpas iftira olan herturli yalanin kayirmanin oldugu takimi niye secsin dogruyu yapmis huzuru ve oynamayi secmis
Metin 7 ay önce
En dogru karari verdi.Ekmegini yedigi suyunu içtigi dogdugu ülkeyi secmesi cok dogal.
Üretmek 7 ay önce
Ne güzel iş... Başkaları yetistirsin. Biz ikna edelim bizde oynasın biz kazanalım. Bunun adına belesçilik ya da emek hırsızlığı derler. Emek verip sabredip üretmeye çalışmak ya da üretenlere yardımcı olmak zor iş tabii.
Ferşad 7 ay önce
İyi ki seçmemiş doğrusunu yapmış şenol güneş mi alacak bunu milli takıma gördük yıllardır hiç oynamıyan adanı seçip sırf trabzonda oynuyor diye seçmediğini
Ben 7 ay önce
Tolunay sen hep hata yapıyorsun trabzon seni boşuna sevdi sende lenol gşbi trabzon düşmanısın.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@