vardallar

Trabzon'da Transfer Bilmecesi

Transfer sezonunun bitimine sayılı günler kala henüz somut bir karara varamayan Bordo-Mavili idarecilerin bu tutumu da camia içinde tepkiyle karşılandı. Özellikle Galati maçından sonra ortaya atılan, "Takviye yapacağız" açıklamalarının daha başlamadan bit

Spor 24.08.2007, 09:12
Trabzon'da Transfer Bilmecesi

Transfer sezonunun bitimine sayılı günler kala henüz somut bir karara varamayan Bordo-Mavili idarecilerin bu tutumu da camia içinde tepkiyle karşılandı. Özellikle Galati maçından sonra ortaya atılan, "Takviye yapacağız" açıklamalarının daha başlamadan biten Avrupa macerasının yarattığı hayal kırıklığını bitirmek için yapıldığı iddia edildi.

Bordo-Mavili takımda yönetim ve Ziya Doğan'ın yapılacak olan transferin sezon başladıktan sonra verimli olamayacağı konusunda fikir birliğine vardıkları kaydedildi. Daha önce Uruguaylı Silva, İsveçli Prica ile görüşen ve olumlu yanıt alan Nuri Albayrak ve kurmaylarının takıma takviye yapmamayı büyük ölçüde kararlaştırdığı bildirildi. Bilindiği gibi Trabzonspor son olarak Gençlerbirliği'nden Mehmet Çakır'a talip olmuş, ama bu oyuncuyu alamamıştı.

Fanatik
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@