vardallar

Trabzon'da Son Dakika Hüsranı

Trabzonspor son ana kadar renklerine katmak için uğraştığı Sivasspor'lu Mehmet Yıldız transferini gerçekleştiremedi. Dün gece transferin son dakikasına kadar süren pazarlıklarda, olumlu bir gelişme olmayınca bu son dakika transferi de hüsranla sonuçlandı.

Spor 04.09.2007, 11:25
Trabzon'da Son Dakika Hüsranı

Trabzonspor son ana kadar renklerine katmak için uğraştığı Sivasspor'lu Mehmet Yıldız transferini gerçekleştiremedi.

 

Dün gece transferin son dakikasına kadar süren pazarlıklarda, olumlu bir gelişme olmayınca bu son dakika transferi de hüsranla sonuçlandı.

 

Edinilen bilgiye göre Sivasspor Mehmet Yıldız'ın bonservisi için 2 milyon Dolardan aşağı inmezken, futbolcu Trabzonspor'dan 1 yıllık transfer bedeli olarak 1 milyon 300 bin dolar istedi.


Yorumlar (1)
USTAD 14 yıl önce
Utanmazlar çekin gidin bu transfer harekatları ile kimi kandırıyorsunuz resmen Trabzon taraftarıyla dalga geçiyorlar bunlarda bu kafa varken biz çok cezada alırız üzerimizdende leş kargaları çokta oyun oynar,düşün artık Tranzonsporun yakasından, gidin hiçmi gururunuz yok hiçmi utanmıyorsunuz deriniz timsah derisindenmi koskoca Trabzonsporun düştüğü durumlara bak içimiz kan ağlıyor nereye el uzattıysalar orayı kurutuyorlar parça parça sattılar Trabzonu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@