Trabzon’da Parpali Cup turnuvası başladı

ITF 3 PARPALİ CUP-Uluslararası Tekerlekli Sandalye Tenis Turnuvası Trabzon'da başladı.

Spor 26.08.2019, 14:37
Trabzon’da Parpali Cup turnuvası başladı

ITF (Uluslararası Tenis Federasyonu) takviminde TBESF (Türkiye Bedensel Engelliler Federasyonu) gözetiminde, Arhavi Tenis Kulübü ile CİS Park Çevre Tasarım sponsorluğunda düzenlenen ITF 3 PARPALİ CUP-Uluslararası Tekerlekli Sandalye Tenis Turnuvası Trabzon Gençlik ve Spor Müdürlüğü Beşirli Tenis Kompleksi’nde başladı. 

Toplamda 35 (bayan-erkek) tekerlekli sandalye sporcusunun katıldığı turnuvada erkekler, kadınlar, Quad ve çiftler kategorilerinde Türkiye’nin yanı sıra Japonya, Rusya, Polonya, İngiltere, Yunanistan, İsrail, İran ve Irak sporcuları mücadele ediyor.

Günün ilk maçında Can Üner kortunda Uğur Altınel Fatih Karataş, Court 8 de Yoshinobu Fujimoto-Mohammed Talib Thalij, Cort 9 da Turan Akalin-M.A.Yousef Khaleefah Hameedi karşı karşıya geldiler. 

Günün diğer maçlarında ise Ali Akbey-Oğuzhan Güneş/ Yusuf Çoban-Daniel Kordoni/ Emirhan Toper-Guy Sasson/ Kamil Fabisiak-Giorgos Lazaridis-Shraga Weinberg-Yosi Sadon- İbrahim Hussein Khalleel-Satoshi Saida/Hossein Mamipour-Ali Adnan Ahmet Alasadi-Hussein Hamid Hel-Nasser Mahdi Salih/Vedat Kurşun-Hüseyin Çelik/ Serkan Adem Aydoğan-Mehmet Demirkol ve Zekeriya Zor ile Ömer Ekşi müsabakaları oynandı. 

Maçlar 30 Ağustos’taki final maçıyla sona erecek.

Trabzon’da Parpali Cup turnuvası başladı

Trabzon’da Parpali Cup turnuvası başladı

Trabzon’da Parpali Cup turnuvası başladı


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@