7m

uzungöl yayla otel

Trabzon'da olayların faturası

Trabzon Valiliği dün akşam oynanan ve çıkan olaylar nedeniyle ilk yarısı tamamlanamadan tatil edilen Trabzonspor-Fenerbahçe maçı ile ilgili açıklama yaptı.Yapılan açıklamada, maç öncesi, maç esnası ve maç sonrası güvenlik tedbirleri için 400’ü özel güvenl

Spor 11.03.2014, 14:53
Trabzon'da olayların faturası

Trabzon Valiliği dün akşam oynanan ve çıkan olaylar nedeniyle ilk yarısı tamamlanamadan tatil edilen Trabzonspor-Fenerbahçe maçı ile ilgili açıklama yaptı.

Yapılan açıklamada, maç öncesi, maç esnası ve maç sonrası güvenlik tedbirleri için 400’ü özel güvenlik olmak üzere toplam bin 546 personel görevlendirildiği belirtildi.

Fenerbahçe ve Trabzonspor’un stadyuma gelişleri esnasında daha önceden belirlenmiş tedbirlerin uygulandığının ifade edildiği açıklamada, "Maç sonrası her iki takım kafilesinin güvenli bir şekilde stadyumdan çıkarılmaları sağlanmıştır. Maç sonrasında meydana gelen olaylarda bazı güvenlik görevlileri çeşitli yerlerinden hafif şekilde yaralanmıştır. Maç öncesi, 6222 sayılı Sporda Şiddeti Ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun kapsamında 14 şahıs hakkında cumhuriyet başsavcılığına suç duyurusunda bulunulmuştur. Olaylar esnasında 4 resmi araç, 2 özel araç, bir ambulans hasar görürken, çevrede bulunan bazı iş yerlerinde kısmen maddi zarar meydana gelmiştir" denildi.


Yorumlar (2)
özer bayır 8 yıl önce
çatılara yerleştirdiğiniz nişancılarla kimi vurduracaktınız önce onu açıklayın da öğrenelim kime bu kininiz bunu söyleyin hangi maçta çatılara keskin nişancı yerleştirildi 3 büyük dediğiniz bu bizans uşaklarının her birinin taraftarı adam öldürmüşlüğü var stadlarında adam öldü polis otolarını ters çevirip yaktılar onlara bunu yapmadınız da Trabzonluya keskin nişancı neden açıklayın.Trabzonluya bu kin neden
hüseyin üçünçü 8 yıl önce
Arkadaslar kardeslerim artik bence boyle konusmayalim.vatan ve turk milliyetciligi yaptikta ne oldu.buralardan sonuca ulasamiyoruz.eziliyoruz, bize baski var.bolge insanlarinin basarilarini kiskaniyorlar ve dur durmak icin bolgemizi ezme isine girisiyorlar.bence artik yasasin lazistan demeliyiz.artik kendimizi dusunmeliyiz.belki ozaman kafalarinda soru isareti olusur.saygilarimla.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@