Trabzon'da Euro Challenge sevinci

Trabzonspor Medical Park Basketbol Kulübü başkanı Abiş Hopikoğlu, 2015 FIBA  Euro Challenge Kupası dörtlü finalinin Trabzon'da  yapılacağını belirterek, “Tüm Trabzonspor  camiasına ve Trabzon'a hayırlı ve uğurlu  olsun” dedi.Hopikoğlu yaptığı açıklamada,

Spor 26.03.2015, 11:14
Trabzon'da Euro Challenge sevinci

Trabzonspor Medical Park Basketbol Kulübü başkanı Abiş Hopikoğlu, 2015 FIBA  Euro Challenge Kupası dörtlü finalinin Trabzon'da  yapılacağını belirterek, “Tüm Trabzonspor  camiasına ve Trabzon'a hayırlı ve uğurlu  olsun” dedi.

Hopikoğlu yaptığı açıklamada, FIBA yetkilileriyle  yaklaşık 1 haftadır devam eden görüşmelerin ardından  Trabzonspor Medical Park Basketbol  Takımı’nın 2015 FIBA Euro Challenge Kupası dörtlü final  organizasyonunun resmi ev sahibi olduğunu kaydetti. 

Dörtlü final müsabakalarının 24-26 Nisan'da Trabzon Hayri Gür Spor Salonu’nda oynanacağını vurgulayan Hopikoğlu, “ Bu özel organizasyonu Trabzon’a kazandırmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Bizlere güvenen ve desteğini esirgemeyen Sayın Muharrem Usta   başta olmak üzere emeği geçen herkese müteşekkirim. Tarih, Sanat ve Spor şehri olan Trabzon’a yakışır bir organizasyon olacağını belirtmek istiyorum.  Trabzon şehrimiz 2011 yılında Avrupa Gençlik Olimpiyatlarına ev sahipliği yapmış ve kendini organizasyon anlamında kanıtlamıştır. Euro Challenge Final Four  dörtlü final organizasyonu da aynı güzellikte  olacağını Trabzonspor Medical Park Basketbol Kulübü olarak ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğimizi ifade etmek isterim. Bu önemli organizasyon TümTrabzonspor camiasınave Trabzon’a hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

 Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@