banner526

banner533

banner513

Trabzon'da BJK hazırlığı sürüyor

Trabzonspor'un Beşiktaş'la oynayacağı maçın hazırlıklarını bugün (cuma) saat 17.30'da yaptığı basına kapalı çalışmayla sürdürdü. Teknik Direktör Ersun Yanal nezaretinde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan çalışmaya milli takım kampından dönen Song da

Spor 13.02.2009, 18:52
Trabzon'da BJK hazırlığı sürüyor

Trabzonspor'un Beşiktaş'la oynayacağı maçın hazırlıklarını bugün (cuma) saat 17.30'da yaptığı basına kapalı çalışmayla sürdürdü. Teknik Direktör Ersun Yanal nezaretinde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan çalışmaya milli takım kampından dönen Song da katıldı. Ferhat ise sakatlığı nedeniyle idmanda yer almadı. Hafif tempolu ısınma koşusunun ardından dar alanda top çalışması yapan Trabzonspor Cumartesi günü aynı saatte yapacağı ter idmanının ardından 19.55 uçağıyla İstanbul'a gidecek.

Yorumlar (1)
tncymsr 12 yıl önce
Ferhat'ın Ts ye sağladığı katkı da, Holaskoyla Ekrem DAğ'ın BJK'ya sağladığı katkıda ortada.Trabzonsporun bu maça tam kodro ile çıkacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.Rakipte ise 2 önemli eksik ve yeni hocayla beraber gelen kötü fubol,başarısız sonuçlar ve aşırı bir moral bozukluğu var.Yani TSnin bu hafta sonu puan kaybı yaşamasını gerektircek hiçbir sorun yok.Dilerim hakem Yıldırım da TS çarpmaz ve beklenen iyi futbol ve net sonucu alıp evine geri döner Trabzonspor.Uzun lafın kısası bu maçta TS nin hiçbir mazereti olamaz hakemide rakibide yenmesi lazım.

Allah yardımcıları olsun ....

Gelişmelerden Haberdar Olun

@