Trabzon'a İhanet Ediliyor

Dün akşam Trabzon Tv'de katıldığı canlı yayında önemli açıklamalarda bulunan TFF Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Usta, Sivasspor - Trabzonspor maçının orta hakemi Bülent Demirlek'e yüklendi.Bülent Demirlek'in çifte standart uyguladığını ve Trabzonspor maçını

Spor 20.08.2007, 13:05
Trabzon'a İhanet Ediliyor

Dün akşam Trabzon Tv'de katıldığı canlı yayında önemli açıklamalarda bulunan TFF Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Usta, Sivasspor - Trabzonspor maçının orta hakemi Bülent Demirlek'e yüklendi.

Bülent Demirlek'in çifte standart uyguladığını ve Trabzonspor maçını bitirmesi gerektiğini belirten Usta, “Demirlek hata yaptı ve bedelini Haluk Ulusoy'la ikimiz ödüyoruz. Kimse bizlerin Trabzonlu oluşunu ve Trabzonsporluluğunu tartışamaz. Türkiye Futbol Federasyonu bu konuda adil bir karar verecektir. Trabzonspor'a olan sevgimi kimse ile tartışmam. Nuri Albayrak bile benim kadar Trabzonlu ve Trabzonsporlu olamaz” dedi.


Haluk Ulusoy'un hakemi arayıp maçı oynatma dediği iddia ediliyor bu nasıl bir mantıktır anlayabilmiş değilim diyen Usta, “Kimse bizimle uğraşmasın. Eğer Haluk Ulusoy hakemi aramış olsaydı ona diyecek olduğu tek bir söz vardı oda 'maçı bitir' dir. Takımın başarısızlığı üzerinden Trabzonspor'da gelecek hesabını kim yapıyorsa işte bu kişiler kulübe en büyük ihaneti yapan hainlerdir. Haluk Ulusoy'un önüne iki takım konulsa ve bunların hangisi şampiyon olmalıdır şeklinde bir soru sorulsa, Ulusoy kesinlikle Trabzonspor der. Bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın” diye konuştu.

atakankadioglu@spor61.net


Yorumlar (1)
mehmeTSalih 14 yıl önce
1-Maçın tatil edilmesi konusunda son sözü hakem mi söyler federasyon temsilcisi mi?2-Federasyon temsilcisi ULUSOY a danışmadan,ona sormadan bu kararı verebilir mi,verir mi?Ulusoy elbette hakem i aramaz

o zaman şunu da söyleyin.'Ulusoy federasyon temsilcisiyle de maçın iptali konusun da bir görüşme yapmamıştır.'

Gelişmelerden Haberdar Olun

@