Trabzon Vestel'e Tepkili

Vestel Manisaspor Kulüp Başkanı Haluk Çubukçu'nun basın toplantısı düzenleyerek Türk Futbolunun kirlendiğini ve bu kirliliğin sembolü olarak Trabzonspor'u göstermesi kentte infial yarattı.Trabzon'daki sivil toplum örgütleri Vestel'in sahibi işadamı Ahmet

Spor 04.09.2007, 15:06
Trabzon Vestel'e Tepkili

Vestel Manisaspor Kulüp Başkanı Haluk Çubukçu'nun basın toplantısı düzenleyerek Türk Futbolunun kirlendiğini ve bu kirliliğin sembolü olarak Trabzonspor'u göstermesi kentte infial yarattı.

Trabzon'daki sivil toplum örgütleri Vestel'in sahibi işadamı Ahmet Zorlu'dan açıklama bekliyor.

Gürdoğan: Esefle kınıyorum

DKİB Başkanı Ahmet Hamdi Gürdoğan, “Bu kararda Ahmet Nazif Zorlu'nun da payı varsa kendilerini esefle kınıyorum. Sayın Zorlu'nun adı Trabzonspor'a başkanlık için geçiyor. O Trabzonspor haksızlığa uğradığında yanında olması gerekiyor. Burada art niyet var diye düşünüyorum”

Kalfaoğlu: Düşünmek bile kötü

TESOB Başkanı Halil İbrahim Kalfaoğlu, “Ben Vestel'in Trabzonspor'a yönelik böyle bir karar almasını bile düşünmek istemiyorum. Federasyon her iki takımı rahatlatacak bir karar aldığını söylese de aslında Trabzon'a ağır ceza verilmiştir. Trabzonspor üzerine bir oyun oynanıyor”

Eren: Ahmet Bey'in bilgisi yoktur

TTSO Başkanı Şadan Eren, Ahmet Nazif Zorlu da doğduğu Trabzon'u ikinci memleketi olarak gören başarılı bir işadamıdır. Manisaspor başkanının kullandığı ifadelerin direk Ahmet Nazif Zorlu'ya ait olduğunu zannetmiyorum. Zira, Zorlu Trabzon'a değer veren bir kişidir. Art niyeti olamaz”

Günebakış


Yorumlar (1)
trakya da bir laz 14 yıl önce
vestel aldığı kararı trabzonspor la ilşkilendiriyor. bizi kirli oyunların baş aktörü gösteriyor.bu güne kadar fener, gs , bjk bu ülkede neler yaptığı biliniyor. neden ses çıkarmadılar. trabzonu sahipsiz mi zannediyorlar.iş te şimdi birlik zamanı 'PROTESTO EDELİM' . 3 - 4 GÜN VESTEL BAYİLERİNDEN ALIŞVERİŞ YAPMAYALIM.3-4 gün alışveriş yapmazsak herhalde bizden özür dilerler. birlik olalım 3- 4 gün ya da özür gelene kadar vestel ürünü almayalım.HAYDİ UŞAKLAR

Gelişmelerden Haberdar Olun

@