banner192

Trabzon takımlarının grupları belli oldu

Spor Toto 2.Lig ve 3.Lig'de mücadele edecek olan Trabzon takımlarının grupları belli oldu.

Trabzon takımlarının grupları belli oldu

Spor Toto 2. Lig ve Spor Toto 3. Lig'de 2016-2017 sezonun grupları belli oldu.

Buna göre Spor Toto 2. Lig'de mücadele edecek olan 1461 Trabzon Kırmızı grupta, aynı ligdeki Ofspor Beyaz grupta, 3. Lig'de mücadele eden Yomraspor 2. grupta, yine 3. Lig'de mücadele edecek olan Düzyurtspor ise 3. grupta yer aldı. 

Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Riva'da yer alan idari merkezindeki kura çekimine, TFF Yönetim Kurulu Üyesi Ali Düşmez, genel sekreter vekili Özcan Şepik ve maç planlama müdürü Besim Yalçın'ın yanı sıra Spor Toto 2. Lig ile Spor Toto 3. Lig kulüplerinin temsilcilerinin katıldığı belirtildi.

Spor Toto 2. Lig'de on sekizer takımın yer aldığı Beyaz ve Kırmızı Grup'ta şu takımlar yer aldı:

Beyaz Grup: Amed Sportif Faaliyetler, Anadolu Üsküdar 1908, Büyükçekmece Tepecikspor, Büyükşehir Belediye Erzurumspor, Bucaspor, Fatih Karagümrükspor, Fethiyespor, Hacettepe, İstanbulspor, Kahramanmaraşspor, Keçiörengücü, Kocaeli Birlikspor, Konya Anadolu Selçukspor, Nazilli Belediyespor, Ofspor, Pendikspor, Sivas Belediyespor, Zonguldak Kömürspor.

Kırmızı Grup: 1461 Trabzon, Aydınspor 1923, BUGSAŞ Spor, Etimesgut Belediyespor, Eyüpspor, Gümüşhanespor, Hatayspor, İnegölspor, Karşıyaka, Kastamonuspor 1966, Kayseri Erciyesspor, Kırklarelispor, Menemen Belediyespor, MKE Ankaragücü, Niğde Belediyespor, Sarıyer, Tokatspor, Tuzlaspor.

SPOR TOTO 3. LİG

Toplam 3 grupta oynanacak Spor Toto 3. Lig'de 1. Grup 19, 2 ve 3. gruplar ise on sekizer takımdan oluştu.

3. Lig'de gruplarda şu takımlar yer aldı:

1. Grup: 24 Erzincanspor, Altay, Ankara Demirspor, Bayburt Grup Özel İdare, Beylerbeyispor, Bursa Nilüferspor, Cizrespor, Çorum Belediyespor, Erzin Belediyespor, Gölcükspor, Kartalspor, Kızılcabölükspor, Kocaelispor, Kozan Belediyespor, Kütahyaspor, Manavgatspor, Sancaktepe Belediyespor, Tekirdağspor, Van Büyükşehir Belediyespor

2. Grup: Batman Petrolspor, Bodrum Belediyesi Bodrumspor, Çatalcaspor, Dardanelspor, Derincespor, Dersimspor, Düzcespor, Erbaaspor, Halide Edip Adıvarspor, Kemerspor 2003, Kırıkhanspor, Manisa Büyükşehir Belediyespor, Pazarspor, Silivrispor, Tire 1922, Türk Metal Kırıkkalespor, Yeşil Bursa, Yomraspor

3. Grup: 12 Bingölspor, Adliyespor, Afjet Afyonspor, Bayrampaşa, Bergama Belediyespor, Darıca Gençlerbirliği, Denizli Büyükşehir Belediyespor, Diyarbekirspor, Düzyurtspor, Elaziz Belediyespor, Maltepespor, Muğlaspor, Orduspor, Orhangazispor, Payasspor, Sakaryaspor, Sultanbeyli Belediyespor, Tarsus İdmanyurdu.


Etiketler; #trabzon

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.