7m

uzungöl yayla otel

Trabzon kümeye...

Haber.61.Net / Spor Servisi : Trabzonspor deplasmanda Elazığspor ile karşı karşıya geliyor. iki takım arasında oynanan 7 maçta Bordo Mavililer 3 karşılaşmayı kazanırken 2 Karşılaşmada berabere bitti. Gecen yıl Elazığspor taraftarı tribünlerden " Trabzon K

Spor 29.03.2014, 12:23
Trabzon kümeye...

Haber.61.Net / Spor Servisi : Trabzonspor deplasmanda Elazığspor ile karşı karşıya geliyor. iki takım arasında oynanan 7 maçta Bordo Mavililer 3 karşılaşmayı kazanırken 2 Karşılaşmada berabere bitti. Gecen yıl Elazığspor taraftarı tribünlerden " Trabzon Kümeye" diye bağırmıştı.

Bu sloganları ile birlikte Trabzon camiasında büyük tepki alan Elazığ bu yıl kümeden düşme hattında. Trabzonspor'un oyuncuları bu bilinçle sahaya çıkacakları öğrenilirken geçen yılın intikamını alacakları öğrenildi. 


Yorumlar (4)
tarık buğra 8 yıl önce
büyük lokma ye büyük konuşma.senin çapın ne ki bize kümeye diye bağırmıştınız.bugün onları yenerek küme hattına itelim.
adil türk 8 yıl önce
Yenersek iyi bir ders olur.Bir insan haddini bilmesi lazım.Trabzonspor anadoluyu şampiyonluğa taşıyan bir efsanedir.Saygıda kusur etmemek lazım.
Ahmet Tabakoğlu 8 yıl önce
Bir takım için "kümeye" diye bağırılması bence normal bir şey. Kendi taraftarlarımızı melek görüp başkalarının bu davranışlarından düşmanlık anlamı çıkarılmasını doğru bulmuyorum!
mustafa can 8 yıl önce
Hey koca trabzonspor ne hallere düstün

Gelişmelerden Haberdar Olun

@