banner539

banner526

banner533

banner513

Trabzon Karadenizspor zirvede

TFF 2. Lig 4. Klasman Grubu'nda sahasında lider Çankırı Belediyespor'u 3-0 yenen Trabzon Karadenizspor'da Teknik Direktör İhsan Derelioğlu maç sonrası yaptığı açıklamada Çankırı Belediyesi karşısında galip gelmenin son derece önemli olduğunu vurguladı. Ma

Spor 01.02.2009, 20:54
Trabzon Karadenizspor zirvede
TFF 2. Lig 4. Klasman Grubu'nda sahasında lider Çankırı Belediyespor'u 3-0 yenen Trabzon Karadenizspor'da Teknik Direktör İhsan Derelioğlu maç sonrası yaptığı açıklamada Çankırı Belediyesi karşısında galip gelmenin son derece önemli olduğunu vurguladı.

Maç öncesi bekledikleri sonucu aldıklarını belirten Derelioğlu, “Galip gelmek çok önemliydi. Golü bulduğumuz dakikaya kadar başa baş bir mücadele oldu. Öne geçtikten sonra birçok pozisyona girdik. Bunlardan bazılarını değerlendirebildik. Sonuçta da 3 golle 3 puanı aldık. Her şeyden daha önemlisi takım olma yolunda büyük adımlar attık. Mücadele gücümüz gelişiyor. Bu sevindirici. Şuan zirveye çıktık. Geldiğimiz noktada kalabilmek için daha çok çalışmamız gerektiğini düşünüyoruz. Bundan sonra hem oyun olarak hem de oyuncularımızın kişisel gelişimleri anlamında yol katetmeliyiz” dedi.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@