7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Trabzon İBB'ye patladı 0-4

STAT: Atatürk Olimpiyat HAKEMLER: Cüneyt Çakır, H. Atilla Gökbilgin, Kemal Yılmaz İBB: Behram, Rızvan, Barbosa, Mahmut, Gökhan S., Serhat, Efe, Tjikuzu, Erman, İbrahim Akın, Gökhan K. TEKNİK DİREKTÖR: Abdullah Avcı TRABZONSPOR: Sylva, Tayfun, Song, Giray,

Spor 01.11.2008, 14:09
Trabzon İBB'ye patladı 0-4

STAT: Atatürk Olimpiyat
HAKEMLER: Cüneyt Çakır, H. Atilla Gökbilgin, Kemal Yılmaz

İBB: Behram, Rızvan, Barbosa, Mahmut, Gökhan S., Serhat, Efe, Tjikuzu, Erman, İbrahim Akın, Gökhan K.
TEKNİK DİREKTÖR: Abdullah Avcı

TRABZONSPOR: Sylva, Tayfun, Song, Giray, Egemen, Isaac, Serkan, Selçuk, Colman, Umut, Gökhan Ünal
TEKNİK DİREKTÖR: Ersun Yanal

Karşılaşmadan dakikalar (İlk Yarı)

Takımlar sahaya çıktılar.

Trabzonsporlu Futbolcular karşılaşma sonrası İstanbul Olimpiyat Stadyumu'nda sevinç yumağı oluşturdular.

Büyük Trabzonspor'un büyük taraftarı İstanbul Atatürk Olimpiyat stadyumu'nu yine doldurmuş, takımına olan desteğini esirgememişti.Çünkü onlar çok iyi biliyordu ki Başka Trabzonspor yok. Maç sonrası futbolcular sevinçlerini bu muhteşem taraftarla paylaştılar.

İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nda isiklal marşımız çokşu ile okunuyor.

Trübünler cıvıl cıvıl.  Trabzonspor taraftarları her zamanki gibi İstanbul Olimpiyat Stadına akın etmişler.

Karşılaşma başlamak üzere Cüneyt Çakır son kontollerini yapıyor.

Ve karşılaşma Trabzonspor'un vuruşu ile başladı.

Dakika 2 İBB Taç çizgisi kenarından sebest vuruş kullanıyor. Serkan uzaklaştırdı.

Dakika 4 İBB Efe'nin düşürülmesi sonucu sol taç çizgisi civarından serbest atış kullanıyor. Top Trabzonspor cezasahası içerisinden defans tarafından uzaklaştırıldı.

Dakika 7 Trabzonspor Serbest vuruş kullanıyor. Topun başında Selçuk. Selçuk cezasahasına doğru kesti bomboş pozisyonda ki 3 Trabzonsporlu futbolcudan Egemen vurdu ve aut.

Dakika 9 Trabzonspor lu Gökhan Ünal gol pozisyonuna giriyor, kademeye giren Mahmut topu taça attı.

Dakika 11 Trabzonspor mutlak gol pozisyonundan Umut Bulut ile yararlanamıyor. Gökhan Ünal'ın şutunda top Umut'ta kaldı, Kaleci ile karşı karşıya kalan Umut kötü vurdu aut.

Dakika 12 Trabzonspor köşe vuruşu kullanıyor. Colman topun başında. Colman köşe vuruşunu kullandı defans uzaklaştırıyor Selçuk cezasahası yayı üzerinden sert vurdu top defanstan döndü.

Dakika 14 Gökhan Ünal Ceza sahası dışından vurdu, top direğin bir karış üzerinden aut.

Dakika 21 İBB Trabzonspor cezasahası sol çizgisine yakın serbest atış kazandı.

Dakika 22 İbrahim Akın çaprazdan kelesahası içerisine sert vurdu top kaleci sylva'da kaldı.

Dakika 23 İBB'de Tjikuzu pası ile topla buluşan Erkan mükemmel vurdu, Trabzonspor kalecisi Sylva uzak direğe doğru giden topu mükemmel çıkardı.

Dakika 28 Trabzonspor köşe vuruşu kullanacak. Topun başında Colman cezasahasına gelen topta İBB cezasahasında ki karambolde top kale çizgisi üzerinden uzaklaştırıldı.

Dakika 29 İBB kontratağa kaltı müsait pozisyonda topla buluşan İbrahim Akın yakın mesafeden yaptığı vuruşta top auta çıktı.

sevgili haber61.net ziyaretçileri İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadyumunda top bir o kalede bir bu kalede.

Dakika 32 Trabzonspor defansı az adamla yakalandı cezasahasında Efe'ye gelen topa bu futbolcu vurdu. Top kaleci Sylva'da kaldı.

Dakika 35 Dakika 35 İBB kazandığı serbestvuruşu kendi sahasından çabuk kullandı. Topla buluşan İbrahim Akın Trabzonspor cezasahasına girdi.kaleci Sylva ile karşı karşıya kaldı ve Sylva ayağı ile müthiş çıkardı.

Dakika 36 golllllllllllllllll Tayfun Coraaaaa Sylva'nın yaptığı kurtarış sonrası atağa kalkan Trabzonspor'da Colman sağ kenarda Tayfun'u mükemmel gördü, sağ çaprazda kaleci ile karşı karşıya kalan Tayfun Cora vurdu direğe çarpan top ağlarla buluştu. İBB 0 Trabzonspor 1

Dakika 41 İsaac koptu gidiyor, bir  iki üç çalım derken Efe tarafından yere indirildi. İBB'de efe yaptığı bu kritik faul sonrası sarı kart gördü.

Dakika 44 İBB Trabzonspor cezasahası çizgisine çok yakın meafede tehlikeli bir noktadan serbest atış kazandı.  

Dakika 45 Topun başında İbrahim Akın, İbrahim Akın vurdu barajda kalan top defans tarafından uzaklaştırıldı.

Karşılaşmanın hakemi Cüneyt Çakır karşılaşmanın ilk 45 dakikasını bitiren düdüğünü çaldı. İlk yarı sonucu İBB 0 Trabzonspor 1

Karşılaşmadan Notlar (İkinci yarı)

Karşılaşmanın 2. yarısı başladı.

Dakika 48 İBB İbrahim Akın ile köşe vuruşu kullandı. Top Trabzonspor defansı tarafından uzaklaştırıldı.

Dakika 50 İBB İbrahim Akının Colman tarafından düşürülmesi sonucu Trabzonspor yarı sahasından serbest vuruş kullanıyor. İbrahim Akın cezasahasına kesti Serhat müsait pozisyonda topa dokunamayınca top kaleci Sylva'da kaldı.

Dakika 58 İBB Yine Trabzonspor cezasahası çizgisine yakın serbest vuruş kullanıyor. İbrahim Akın kullandı top Colman'dan sekti taç.

Dakika 59 Taç atışından gelen topla sıfıra inen İbrahim Akın korner çizgisi üzerinden altı pasa girdi çıkardığı topta Sylva başarılı.

veeeeee Dakika 61  İstanbul Olimpiyat Stadyumu trübünlerinde 61. dakika şovu var. Taraftarlar 61'inci dakikada takımlarına olan desteklerini daha da arttırdılar. Olimpiyat stadyumu'nda adeta karnaval var.

Dakika 65 Sylva Sylva Sylva. Erman Kılıç'ın vuruşunda top ağlara giderken Kaleci Sylva mükemmel bir kurtarışla topu kornere çeldi.

Dakika 68 Trabzonspor atakta top Selçuk'ta Selçuk uzaktan vuruyor aut.

Dakika 70 Trabzonspor bir köşe vuruşu daha kazandı. Gelen topa Giray kafayı vuruyor. Aut.

Dakika 71 İstanbul Olimpiyat Stadyumu'nda taraftadan saha kenarında ısınan İbrahima Yattara'ya tezaruhatlar var.

Dakika 72 İBB'de Serhat yerini İlyas'a bıraktı.

Dakika 75 Trabzonspor'da Yattara oyunda. Kenara alınan futbolcu Umut Bulut.

Dakika 76 Golllllllllllllllllllllllllllllllll  Golllllllllllllllllll  Gollllllllll  Selçuk İnan Selçuk Mükemmel bir gol attı. Sağdan Yattara geldi cezasahasına çıkardı, defanstan dönen topta Selçuk kalecnin önde olduğunu görünce cezasahası dışından mükemmel bir plase vuruş yaptı top ağlarda. İBB 0 Trabzonspor 2

Dakika 77 Sağdan Yattara geldi, Gökhan Ünal'a çıkardı Gökhan Ünal müsait durumda bulunan Colman'a çıkarsa golün ağlarla buluşması içten bile değil. Gökhan kendi vurdu aut.

Dakika 80 İBB İbrahim Akınla serbest vuruş kullandı cezasahasına gelen topa Adriano vurdu top kaleci Sylva'da kaldı.

Dakika 82 Trabzonspor Penaltı atışı kazandı.Colman cezasahasında kaleci ile karşı karşıya olduğu anda vuruşunu yapmak üzereyken düşürüldü ve Trabzonspor penaltı atışı kazandı..

Penaltıyı atmak için Topun başına gelen Colman, saha kenarına kadar gelerek penaltıyı Yattara atması için uyarıda bulununca Colman bu karara memnun olmadı.

Dakika 82 golllllll Yattara Topun başında İbrahima Yattara. Yattara geldi vurdu ve gollllllllllll

Dakika 84 Trabzonspor'da oyuncu değişikliği Selçuk yerini Adnan'a bıraktı.

Dakika 88 Gollllllllllllll be goooooollllllllllllllllllllll Gökhan Ünal Yattara sağdan mükemmel indi. Müsait durumdaki Gökhan'ı gördü gelen topa kafayı vuran Gökhan Ünal takımını deplesmanda 4-0 öne geçiren golü attı. İBB 0 Trabzonspor 4

Dakika 90 Trabzonspor'da oyuncu değişikliği İsaac yerini Barış Memiş'e bıraktı.

Karşılaşmanın hakemi Cüneyt Çakır 90 dakikayı bitiren düdüğü çaldı. İBB 0 Trabzonspor 4


Yorumlar (50)
ispirli 14 yıl önce
oyunu bozanı en sonunda çıkartmış işte bu ya bize takıma hizmet edecek adamlar lazım.tayfunada destek olalım arkadaşlar demekki o kanadın en formda adamı o hoca onu uygun görmüş bugün trabzonun günü olsun hayde trabzonum salla istanbulu.
haturhan 14 yıl önce
bence bu maça çıkabilecek en iyi kadro defansın kanatlarında belki problem olabilir hücum yönünde ama elde olanlarla kurulabilecek en iyi kadro budur.yattara sonradan girerse daha faydalı olur
firarits 14 yıl önce
yattara yokmus çok sevındım biraz burnu surtsun adamın yaaaa
melihkuzey 14 yıl önce
bu maçın sonucu önemli. kesin kazanmamız gereken bir maç. ama ibb sağı solu belli olmayan bir takım. özellikle ibrahim akın'a çok dikkat. abdullah avcı kenardan oyunu iyi okuyabilen türkiye'deki en iyi hoca. sürpriz bir sonuç gelebilir. yine de sonuna dek desteğe devam.
esariali 14 yıl önce
devamlı maçlara gidiyorum ama bu yattara kadar takıma zarar veren futbolcu yok. 1 -2 bacak hareketi ile seyiriyi coştur sonuç hüsran. yok kardeşim bunu tribünde net olarak görüyoruz. bize hırslı futbolcu lazım. tayfun ve yattara bu takıma ivme vermiyor.
Adem RIZVANOĞLU 14 yıl önce
Toni Mario Sylva bu gün gerçektende mükemmel bir maç çıkartıyor inş. maç sonuna kadar böyle devam eder. Ts ye ikinci yarıda başarılar. Bu arada Tayfunun goldeki vuruş becerisini Bizim forvetler yapamıyor. Gökhan Umut olsa kalecinin üzerine vururdular o topu. Tayfunu forvetmi oynatsak ne:)))
Trabzonlu__ 14 yıl önce
Haydi beyler haydiii bu maç bizim olacak.. iyi oynuyoruz denemez ama kötü günleri galibşyetle sonlandırın barii
HOPALI 14 yıl önce
arkadaşlar seyirci sayısı ne acaba bilgisi olan veya tvden izleyen varsa bir bilgi verse dayan trabzonum dayan 20 dakka kaldı 1-0 olsun bizim olsun EN BÜYÜK TRABZONSPOR
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@