7m

uzungöl yayla otel

Trabzon emniyeti harekete geçti!

Trabzon Emniyet Müdürlüğü, Fenerbahçe maçında yaşanan olayların sorumlularını bulmak için hemen harekete geçti.Yapılan araştırmalarda her iki kale arkası tribününde yaklaşık 200 kişilik bir taraftar grubunun olaylarda ön planda olduğu, stada biletsiz seyi

Spor 13.03.2014, 10:02
Trabzon emniyeti harekete geçti!

Trabzon Emniyet Müdürlüğü, Fenerbahçe maçında yaşanan olayların sorumlularını bulmak için hemen harekete geçti.

Yapılan araştırmalarda her iki kale arkası tribününde yaklaşık 200 kişilik bir taraftar grubunun olaylarda ön planda olduğu, stada biletsiz seyircilerin de girdiği tespit edildi. Emniyet Müdürlüğü, yaşanan olayları kimlerin çıkarttığını bulmak için geniş çaplı bir araştırmaya başlattı. Bu yönde kısa sürede önemli bilgilere ulaşıldı.

Buna göre 25 bin seyircinin yer aldığı statta, her iki kale arkası tribünlerinde bulunan yaklaşık 200 kişilik bir grup olayların fitilini ateşledi. Sahaya yabancı madde yağdıran, kale arkasındaki ağların direğini indiren kişilerin tespiti başladı. Bu doğrultuda ilk etapta 14 kişi için soruşturma açıldı.  Ayrıca kale arkası tribünlerine biletsiz seyirciler alındığı da tespit edildi. Emniyet görevlileri, olayları çıkartan gruptakilerin kimliklerini de belirlemeye başladı.

Trabzon Emniyeti ayrıca, sahaya atılan yanıcı ve patlayıcı maddelerin stada nasıl sokulduğu konusunda da araştırmalarını sürdürüyor. Trabzonspor yönetimi ise güvenlik güçlerine yardımcı olmak adına stattaki tüm kameraların görüntülerini kendilerine teslim etti. Bu kişilerin bir an önce ortaya çıkartılarak stada alınmamasını isteyen yönetim, bundan sonra benzer olayların yaşanmaması için alacakları tedbirleri de masaya yatıracak.


Yorumlar (7)
seda çolak 8 yıl önce
TRABZONSPOR -fener macının sorumlularının yerını herkes cok ıyı bılıyo aramayın.bırısı tff baskanı bırısı fenerın başkanı gıdın onlarıbulun taraftarımıza yuklenmeyın buna hakkınız yok.
ibrahim halil 8 yıl önce
Biri TS nin başı, Biri FB nin başı, biri TFF nin başı, diğeri Hükümetin başı,, Balık baştan kokar beyler, Başka yere bakmayın..
hasan yener 8 yıl önce
Once valiyle provakator polisleri alin iceri..
MURAT BAŞKAN 8 yıl önce
fener maçında ortam çok gerildi .. eğer siz suçlu ararsanız bu diğer oynanacak sıradan maçlara yansır...buda emniyet için önceki senelerde maç sonrası yaşananların tekrarlanmasına yol açar.bir polis trabzona tayin olduğunda ona ilk söylenen "oooo maçlarda çok olay çıkar dikkat et dir" ayrıca vali dahada baskı altında kalır. agrasif olan trabzon bölgesi daha farkılı uygulamaları hakediyor.
yılmaz topal 8 yıl önce
Bulun bu serserileri bunların yüzünden kalp krizi atlattım.
Sefa 8 yıl önce
1-recep 2-tüpçü 3 suat kılıç 4-vali öz 5-hırsız azizeyi tutuklamayan hakim ve savcılar 6 yandaş yalaka medya 7 sahte kabadayı, işte size olayların sorumluları
Tolgahan Tokkan 8 yıl önce
olaylarin sorumlusu dünya lideri haci recep'dir

Gelişmelerden Haberdar Olun

@