banner539

banner526

banner533

banner513

Trabzon Brezilya'ya benziyor

Trabzonspor'un yeni transferi Alanzinho'nun, Ankaraspor galibiyeti sonrasında oynadığı kolbastı herkes tarafından beğenilmişti. KOLBASTIYI SEVDİMKolbastı oyununu sevdiğinin altını çizen Alanzinho, “Afrikalılar'la Brezilyalılar'ın da biraraya geldiği anlar

Spor 04.02.2009, 09:58
Trabzon Brezilya'ya benziyor

Trabzonspor'un yeni transferi Alanzinho'nun, Ankaraspor galibiyeti sonrasında oynadığı kolbastı herkes tarafından beğenilmişti.

 

KOLBASTIYI SEVDİM

Kolbastı oyununu sevdiğinin altını çizen Alanzinho, “Afrikalılar'la Brezilyalılar'ın da biraraya geldiği anlarda böyle danslar da kaçınılmaz olur. Burada da kolbastı oyunu çok güzel. Ayrıca böyle hareketler takım olduğumuzu, birlikten keyif aldığımızı taraftarlara gösteriyor”

 

TRABZON BREZİLYA'YA BENZİYOR

Trabzon'a gelmeden önce Trabzonspor'un maçlarını izlediğini ifade eden Alanzinho “ Kazandıktan sonra mutlaka kolbastı oyunun beraber oynadıklarını gördüm. Çok hoşuma gitti. Ayrıca Trabzon'un kültürel olarak Brezilya'ya benzediğini düşündüm. Böyle olunca da benim adaptasyon sorunum ortadan kalkıyor” şeklinde konuştu.

 

 

ŞAMPİYONLUK ŞANSI ÇOK YÜKSEK

Geçen sezon Norveç'te şampiyonluk yaşadığını ifade eden Alanzinho, “Buradaki duruma baktığımda arada benzerlikler olduğunu görüyorum. Yeni kurulmuş ve büyümekte olan bir takımın içindeyim. Şampiyonluk şansımızı da Fenerbahçe maçını izledikten ve Ankaraspor maçında yer aldıktan sonra yüksek görüyorum. Teknik kadro ve oyuncular belli ki buna şartlanmışlar, işi başarıyla götürüyorlar. Maç maç hedefimiz doğrultusunda nerede olduğumuzu göreceğiz. Bir maç bitecek değerini düşüneceğiz” diye konuştu.

 

Yorumlar (3)
MURATTALHAKALYONCU 12 yıl önce
ulusal medya yine iş başında.internet bir haber kanalında yeni transfer alanzinho apartman dairesini beğenmediğini bahçelivilla istediğini yazıyor.nedir bunun gerçek payı varsa bile bu basına kimler tarafından yansıtılıyor.yeter artıkbu kadar güzel bir hava yakalanmışken öncelikle colman - yattara sonra yattaranın transferi peşinden yattaranın hasta hasta çıktığı ankara maçından sonraki haberler ve şimdide yenitransfer alanzinho'nun haberi yeter artık bırakın şu takımın yakasını bu sene gerçekten güzel işler yapılıyor.bırakın belki bunun arkası gelir anadoludan belkişu istanbul saltanatı yıkılır
SERRDAR 12 yıl önce
hadi bakalım cuma akşamı hem futbol hemde golbastı şhow yapalım ayrıca tribünlerle beraber ...............
crazygosif 12 yıl önce
ben bir trabzonsporlu olarak ankagücünün yenmmesinden yanayım kusura bakmayın bu benim görüşüm.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@