banner539

banner526

banner533

banner513

Trabzon Akçaabat Tütünspor, evinde kaybetti

Erkekler Hentbol Süper Lig'de, evinde Amasya Taşova YİBO'ya 30-29 yenilen Trabzon Akçaabat Tütünspor'un antrenörü Sami Seis, bir sayı farkla kaybetmenin üzücü olduğunu söyledi.   Seis, eksik oyuncularına rağmen iyi mücadele etmeye çalıştıklarını belirtere

Spor 07.12.2015, 15:35
Trabzon Akçaabat Tütünspor, evinde kaybetti
Erkekler Hentbol Süper Lig'de, evinde Amasya Taşova YİBO'ya 30-29 yenilen Trabzon Akçaabat Tütünspor'un antrenörü Sami Seis, bir sayı farkla kaybetmenin üzücü olduğunu söyledi.
 
Seis, eksik oyuncularına rağmen iyi mücadele etmeye çalıştıklarını belirterek, "İyi mücadele ettik. Kazanmak için elimizden geleni yaptık. Bir sayı farkla kaybetmek üzücü. Kazanabilirdik de ama şans yanımızda değildi" dedi.
 
Dar kadroyla zor şartlar altında oynadıklarını ifade eden Seis, "Her ne pahasına olursa olsun maçlarımıza galibiyet parolasıyla çıkarız. Bu maça da o niyetle çıkmıştık ama olmadı. Bu tür maçlarda kayıp yaşamamalıydık. Sezonun en çekişmeli maçını oynadık. Kaybettik ama hedeflerimizden şaşmadık. Lige sonuna kadar tutunmaya çalışacağız. Bizim için sevindirici olan şey daha iyi oymaya başlamamız" diye konuştu.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@